Kendall i Kylie oskarżone o skopiowanie Chanel. Czego dotyczą zarzuty?

Jak zauważyli uważni internauci, jeden z modeli buta Kendall i Kylie wygląda niemal identycznie jak ten z metką. Chanel. Czy to koniec przyjaźni Kendall i Karla Lagerfelda?

Kendall i Kylie bardzo intensywnie promują najnowszą kolekcję swojej odzieżowej marki Kendall + Kylie. Starsza z sióstr za pośrednictwem Twittera dumnie obwieściła wczoraj fanom premierę nowego modelu buta - zdobionych łańcuchami klapków, które w cenie 125 dolarów na dniach mają pojawić się w sprzedaży w sieci sklepów Nordstrom. Najwyraźniej nie doceniła swoich obserwatorów, wszak ci błyskawicznie wyłapali, że klapki do złudzenia przypominają te, które w swojej ofercie ma dom mody Chanel.

ZOBACZ TAKŻE: Meryl Streep odpowiada Lagerfeldowi i zakłada kreację. Eliego Saaba

Oczywiście nie jest to pierwszy przypadek, w którym ktoś oskarża siostry Jenner o plagiat (miało to miejsce chociażby w przypadku t-shirtów stworzonych dla marki PacSun). Tym razem jednak pytanie nie brzmi DLACZEGO Kendall i Kylie dopuściły się plagiatu, a KOGO splagiatowały. Karl Lagerfeld to bowiem nie tylko przyjaciel rodziny, ale także (jeśli nie przede wszystkim) ojciec modelingowego sukcesu Kendall, który niezmiennie obsadza ją w swoich kampaniach i pokazach (kilka dni temu szła w pokazie Fendi w Mediolanie).

Ciekawe, co powie na taką "inspirację" ze strony swojej podopiecznej, bo to, że umie i lubi jednoznacznie wyrażać swoją opinię, wiemy po ostatniej aferze z Meryl Streep doskonale.

Materiał pochodzi z serwisu Fashionpost.pl.

Więcej o: