Polskie blogerki kochają te piżamy. Zobacz najnowszą kolekcję Moye [ZDJĘCIA]

Polska metka jest coraz częściej synonimem wysokiej jakości i tak też jest w przypadku marki Moye. Jej nowa kolekcja zatytułowana "Aurora" oraz kampania z boską Olą Kowal w roli głównej, sprawia, że od razu mamy ochotę założyć ich piękne piżamy.

Marka Moye zdecydowanie znalazła na rynku pewną niszę, którą postanowiła zagospodarować. Okazały się być nią eleganckie piżamy, o które wcale do tej pory nie było tak łatwo. Mówimy tu jednak o projektach charakteryzujących się wysoka jakością, której szuka niejedna z nas. Bowiem kobiece i seksowne odzienie nocne, to bardzo istotny element naszej garderoby.

Twórczynie marki, Melania i Magdalena Wyszomierskie, postanowiły zaprojektować piżamy, które świetne sprawdzą się także jako stroje dzienne. Już żadna z nas nie musi wybierać między szarymi dresami, a sztucznymi koronkami lub bawełnami w infantylne wzory. Moye pokazuje jak nosić się w domu, aby czuć się swobodnie i na luzie, a przy tym bardzo atrakcyjnie, co świetnie odzwierciedla sesja autorska Ali Wesołowskiej.

Zobacz także: Felieton HAREL: Do trzech razy… piżama

Przekonuje nas do tego także najnowsza kampania z Olą Kowal znaną jako Szindy (Model Plus). Modelka pozuje wystylizowana przez Karolinę Limbach w jedwabne satyny w retro apartamencie urządzonym w ciepłych kolorach. Marka Moye konsekwentnie stawia na stonowaną kolorystykę, dzięki której zaprezentowane koszule, topy oraz bielizna będą bazą, która doda nam wyrafinowanego stylu. Dokładając do tego fakt, że trend piżamowy jeszcze przez długi czas utrzyma się, jesteśmy przekonani, że Moye ma szanse na długofalowy sukces.

Materiał pochodzi z serwisu Fashionpost.pl

Zobacz także: United Airlines nie wpuściło na pokład samolotu pasażerek w legginsach. Puma oferuje 20 procent zniżki dla wszystkich klientów tych linii

Fashion PostFashion Post Fashion Post

Seksowny i efektowny makijaż w stylu "cut crease". Wygląda na skomplikowany, ale to całkiem proste!

Więcej o: