Jessica Mercedes otwiera pierwszą markę odzieżową! Wszystko, co wiemy o Moiess

To już oficjalne. Będą kostiumy kąpielowe Jessiki Mercedes. Zobacz, co zdradziła na temat swojej pierwszej marki.

Od kilku dni, fani blogerki mogli obserwować w mediach społecznościowych piękne widoki z Tulum. Okazuje się, że Jessika nie poleciała do Meksyku tylko w celach wypoczynkowych. To właśnie tam przygotowuje pierwszą sesję wizerunkową swojej marki - Moiess Swimwear.

Co wiemy o marce Jessiki Mercedes?

Jessica zdradziła, że jej pierwsza linia będzie nazywać się Moiess Swimwear. Jak sama nazwa wskazuje, będą to kostiumy kąpielowe i prawdopodobnie różne narzutki i akcesoria przydatne na plaży lub nad basenem.

Nie wiemy jeszcze, co dokładnie znajdzie się w pierwszej kolekcji, ani jakie będą ceny ubrań, chociaż Jessika pokazała nam na Instagramie małą zapowiedź tego, czego możemy się spodziewać.

Jessica Mercedes nie podała jeszcze konkretnej daty premiery kostiumów kąpielowych. Wszyscy chętni mogą zapisać się do newslettera i czekać na maila z powiadomieniem. Ruszyła także strona i Instagram marki Moiess, więc jeśli niecierpliwie czekacie na informacje, tam pojawią się one najszybciej.

Kupicie kostiumy Jessiki Mercedes? C uważacie o blogerach, którzy zakładają swoje biznesy?

3 trendy w jednym? To potrafi tylko Kendall Jenner! Zobacz, jak odtworzyć jej stylizację za mniej niż 500 złotych [DRESS FOR LESS]

Więcej o: