Żadna polska marka nie zrobiła takiej kariery w Stanach. Teraz Local Heroes współpracuje z Reebokiem

Druga odsłona współpracy Local Heroes a Reebokiem Classic wchodzi na rynek przy ogromnym wsparciu gwiazd social media. Najmodniejsze trampki sezonu mają kolor gumy do żucia i... ozdobne futro.

Local Heroes są tym dla polskiej mody popularnej, co Magda Butrym czy La Mania dla tej luksusowej. Mimo sukcesów na całym świecie i wsparcia celebrytów (od Rihanny do Miley Cyrus), polska marka pozostaje młoda, świeża i niezbyt droga (więcej o błyskawicznej karierze marki dowiesz się z wywiadu z założycielkami Local Heroes). Najdroższe, co Areta Szpura i Karolina Słota mają w swojej ofercie, to buty, tworzone we współpracy z zewnętrznymi markami. Już w 2015 r. Areta zaprojektowała szaloną, tęczową wersję modelu Reebok Ventilator (fot. poniżej). Kontynuacją współpracy jest nowy model Reebok Classic NPC II.

Areta Szpura w zaprojektowanych przez siebie butach Reebok VentilatorAreta Szpura w zaprojektowanych przez siebie butach Reebok Ventilator mat. prasowe Reebok

Czym różni się od modelu sprzed dwóch lat? Buty Reebok Classic x Local Heroes są znacznie bardziej "miejskie" i kobiece. Ventilatory projektu Arety były bardzo ozdobne, miały holograficzne panele, aplikacje z imieniem projektantki, chmurkami i serduszkami, sznurówki z mottem marki: "Doing Real Stuff Sucks". Nowe NPC II są przy nich skromne, choć zdobi je... kolorowe futro (można je zdjąć i odsłonić metaliczne sznurówki). Buty występują w dwóch modnych kolorach - różu i chłodnym fiolecie. Urocza i odrobinę kiczowata jest też wymyślna oprawa produktu. NPC II mają ozdobną zawieszkę-serduszko i wysyłane są w pudle z kontrastowym futerkiem.

Taką paczkę oczywiście najpierw odebrały blogerki - zarówno te polskie (Maffashion, Pani Ekscelencja), jak i zagraniczne (różowowłosa Kayla Hadlington). Zwykli śmiertelnicy mogą nabyć modne futrzaste trampki za 399 zł. Są dostępne na stronie Local Heroes, w sklepach Reeboka, można je też znaleźć na Zalando. Buty można też wygrać - Maffashion, która przebywa w słonecznym Los Angeles, rozda jedną parę którejś ze swoich instagramowych fanek.

Zobacz buty Reebok Classic x Local Heroes na zdjęciach blogerek i w oficjalnej kampanii reklamowej, inspirowanej festiwalem Coachella - ZDJĘCIA

Kampania Reebok Classic x Local Heroes: 

Foto: Marcin Kempski / I LIKE PHOTO GROUP
Modelki: Marta Wieczorek/ MODEL PLUS, Nadia Wójcik/ Rebel Models
Stylizacja: Ewelina Gralak
Set design: Dorota Boruń
Make up i fryzury: Iza Kućmierowska

Buty z butelek? Nie uwierzysz, że potrafią być tak stylowe

Trampki Reebok Classic x Local Heroes są moim zdaniem:
Więcej o: