Gwiazdy, blogerki i Aniołki Victoria's Secret na Coachella 2017. Prawie nago

W pokazywaniu ciała przodowały siostry Jenner i Aniołki Victoria's Secret, najbardziej dziwacznie wyglądała Rihanna, a polskie blogerki podeszły do tematu stroju patriotycznie. Wyobrażacie sobie takie stroje na Open'erze?

Dla gwiazd Coachella to przede wszystkim okazja do pochwalenia się wyjątkowymi stylizacjami, dwa weekendy koncertów pierwszej ligi popu i rocka to tylko tło. Festiwalowa atmosfera i pustynny klimat Kalifornii pozwalają pokazać więcej ciała, popisać się kreatywnością w komponowaniu bardzo niestandardowych strojów i wypróbować ekscentryczne fryzury. W festiwalowej bitwie na stroje przoduje nowe pokolenie modelek, w tym środowisko skupione wokół sióstr Jenner.

Gwiazdy w ekscentrycznych i prowokujących strojach na Coachelli - zobacz zdjęcia

Dla Kendall pierwszy weekend festiwalu był okazją do wypróbowania przezroczystego kompletu eksponującego pośladki. W tyle nie pozostała jej młodsza siostra, u której nie wiadomo, co robi większe wrażenie - wciąż rosnąca pupa czy sukienka z sieciówki (!) Pretty Little Thing za jedyne 39 dolarów. Z półnagą rodziną Jenner konkurowały też Aniołki Victoria's Secret, które pojawiły się w stroju służbowym i wkomponowały bieliznę w swoje stylizacje.

Na tle Amerykanek polska reprezentacja wygląda nadzwyczaj skromnie i... patriotycznie. Choć Maffashion reklamuje na Coachelli Guess, do swojej festiwalowej garderoby włączyła projekty od Local Heroes, Si-Mi, Magdy Butrym, Agnieszki Maciejak i Hector & Karger. Ta ostatnia ubrała też Jessicę, m. in. w strój z motywem amerykańskiej flagi.

Gwiazdy w ekscentrycznych i prowokujących strojach na Coachelli - zobacz zdjęcia

Więcej o: