Suknia ślubna z Indonezji pobiła rekord wszech czasów na Instagramie? Bzdura

Media na całym świecie zachwycają się suknią ślubną projektu Indonezyjczyka Ivana Gunawana. Zdjęcia kreacji uzbierały ponad 200 tysięcy "lajków", do rekordu im jednak daleko...

Krzykliwe nagłówki typu "Tak wygląda najpopularniejsza suknia ślubna na Instagramie" zalały media - zwłaszcza te plotkarskie (The Sun, Mirror, Pudelek itd.) i kobiece (Allure). Rekordową kreację miał zaprojektować 35-letni Indonezyjczyk Ivan Gunawan, a włożyć - jego klientka Intan Azzahra, żona popularnego aktora Zendhy Zaena. Indonezja ma przeszło 250 mln mieszkańców, a samego projektanta śledzi na Instagramie 11,3 mln osób, plotka wydawała się więc wiarygodna.

Suknia ślubna okrzyknięta hitem Instagrama - zobacz zdjęcia

Ślub indonezyjskich celebrytów był bez wątpienia bardzo efektowny (i wysokobudżetowy). Jakim cudem jednak pani Azzahra-Zaen miałaby przebić w mediach społecznościowych gwiazdy światowego formatu? Otóż nie przebiła. Po pierwsze, imponujący wynik jest efektem zsumowania liczby lajków pod kilkoma zdjęciami - każde z osobna ma "tylko" po kilkadziesiąt tysięcy.

Które suknie ślubne można by więc nazwać prawdziwymi hitami Instagrama? Jak się pewnie domyślacie, imponujący wynik osiągnęła Kim Kardashian-West. Jej ślubny portret polubiło prawie 2,5 miliona fanów.

Indonezyjska panna młoda wypada blado także przy niejakiej Angelababy, zwanej "chińską Kim Kardashian", która zasłynęła na Zachodzie dzięki swojemu absurdalnie drogiemu weselu. Państwo młodzi wydali na nie aż 31 milionów dolarów. Suknia celebrytki pochodziła z atelier Christian Dior i zdobyła 172 tys. polubień pod zdjęciem z konta właścicielki oraz 117,6 tys. na Instagramie domu mody. To w sumie prawie 290 tys. lajków.

Intan Azzahra i Ivan Gunawan nie mają jednak powodów do rozpaczy - i tak udało im się stać gwiazdami social media i trafić do serwisów internetowych na całym świecie. Tylko czekać na kolejne zamówienia od narzeczonych spragnionych internetowego rozgłosu...

Zobaczcie słynną suknię ślubną z Indonezji i inne zdjęcia z wesela, które podbiło Instagram

Szminka, która się nie rozmazuje... Czy to możliwe?!

Indonezyjska suknia ślubna, która podbiła Instagram jest:
Więcej o: