TOP 15 Met Gala 2017 - oto kreacje, które nas zachwyciły. Która najlepsza?

Met Gala łączy awangardową modę z tradycyjnym stylem czerwonych dywanów. Naszym zdaniem te dwa prądy najlepiej połączyła Gigi Hadid. Ale pięknych stylizacji było znacznie więcej...

Amerykańskie media najlepiej ubraną gwiazdą nazwały Rihannę, która najlepiej zrealizowała temat przewodni wieczoru. Był nim styl założycielki Comme des Garçons - Rei Kawakubo, najbardziej ekscentrycznej japońskiej projektantki. Jednak stylizacja Rihanny nie należała do najłatwiejszych w odbiorze, pokazujemy wam więc 15 innych kreacji, które nas zachwyciły.

Do gwiazd wieczoru z pewnością należała Gigi Hadid, której suknia od Ralpha Laurena nawiązywała do dekonstrukcyjnego stylu bohaterki wystawy, łącząc smokingową mini z tiulową spódnicą. Nietypowo wyglądały też modelki Lily Aldridge, Priyanka Chopra, która zdydowała się na wieczorowy płaszcz oraz Cara Delevingne, która włożyła srebrny garnitur Chanel, a łysinę przykryła... metaliczną farbą.

Zobaczcie zdjęcia naszych ulubionych kreacji Met Gala 2017

Polecamy też:

Najbardziej dziwaczne kreacje Met Gala 2017 - Rihanna i Katy Perry podzieliły media, a Kendall Jenner pokazała za dużo

Gwiazdy na Met Gala 2017 [GALERIA]

MET Gala 2017. Myśleliśmy, że to Rihanna wyglądała najgorzej, ale wtedy zobaczyliśmy JĄ. Tak okropnie ubranej gwiazdy nie widzieliśmy już dawno!

Kto wyglądał najlepiej na Met Gala 2017?
Więcej o: