Nowa kolekcja Zara zaskakuje. Czyżby czekało nas lato w swetrze?

Po chłodnej majówce obawiasz się wakacji bez słońca? Nie martw się, Zara zabezpieczy cię przed chłodem. Głównym motywem letniej kolekcji jest... dzianina.

Ile razy w życiu zdarzyło wam się nosić sweter na kostium kąpielowy? Nam niewiele, nawet wliczając wieczory przy ognisku na plaży. A jednak, chowajcie bluzy z kapturem na dno szafy, Zara ogłasza wielki powrót dzianiny! W najnowszej kampanii sieciówki promowane są stylizacje na wakacje, ale na zdjęciach próżno szukać mocnych kolorów, egzotycznych nadruków czy wreszcie... słońca. Melancholijna modelka snuje się po wietrznej plaży albo przesiaduje na ganku, bo zbyt chłodno jej na morskie kąpiele. Gdyby nie amerykański wystrój domku, można by pomyśleć, że historia rozgrywa się nad Bałtykiem.

Nowa kolekcja Zara - zobacz ZDJĘCIA

Zara 'Vacation Edit' - kampania kolekcji na lato 2017Zara 'Vacation Edit' - kampania kolekcji na lato 2017 mat. prasowe Zara

Dominacja dzianiny to nie tylko kwestia koncepcji sesji zdjęciowej. W nowej kolekcji cieplejsze tkaniny przewijają się nawet w bardzo nietypowych fasonach. Z dzianiny Zara szyje... kostiumy kąpielowe i szorty:

Nowa kolekcja Zara - kostium (99,90 zł) i szorty z dzianinyNowa kolekcja Zara - kostium (99,90 zł) i szorty z dzianiny zara.com

 W wakacyjnej kolekcji Zary znajdziecie też nietypowe dla lata kolory, ciepłe i zgaszone (krem, rudy brąz, szarozielony, łososiowy beż). Nie jest to najbardziej radosna kolekcja w historii hiszpańskiej sieciówki, ale przyznajemy, że zestawienie kostiumu jednoczęściowego i swetra po kostki jest bardzo stylowe. Tylko przy jakiej temperaturze miałybyśmy to nosić? 16 czy 30 stopni?

Nowa kolekcja Zara - zobacz ZDJĘCIA

Ta gwiazda ubrała się w Zarze za niewielkie pieniądze. My szukamy jeszcze tańszych propozycji z paskami w roli głównej:

Nosisz dzianinę w wakacje?
Więcej o: