Jest pierwsza "kolekcja" Jessiki Mercedes. Bajecznie drogie kostiumy kąpielowe... już wyprzedane

Kostiumy kąpielowe Jessiki Mercedes wyprzedały się w ekspresowym tempie. Nawet mimo wysokich cen. Za sam stanik trzeba było zapłacić... ponad 250 złotych.

Jessika Mercedes start swojej pierwszej marki Moiess Swimwear zapowiadała już w kwietniu i od tamtej pory stale podtrzymywała zainteresowanie fanek. Na swoich profilach w mediach społecznościowych regularnie publikowała drobne zapowiedzi i kulisy sesji zdjęciowych czy przygotowań kampanii.

Stopniowe podawanie informacji się opłaciło. Start sprzedaży kostiumów przypominał premiery szminek Kylie Jenner. Wszystkie egzemplarze wyprzedały się niesamowicie szybko. Klientki skarżyły się potem na zawieszającą lub niedziałającą w ogóle stronę, przez którą nie udało im się dokonać zakupu.

Co znalazło się w ofercie Moiess?

W pierwszym rzucie znalazło się bardzo mało, bo tylko dwa modele, każdy w trzech kolorach. Fanki blogerki mogły wybierać między kostiumem jednoczęściowym oraz oddzielnie staniki i majtki bikini. Wszystkie w trzech kolorach: czarnym, białym i beżowym.

Nie wiadomo, ile egzemplarzy przygotowano na start, ale sklep opustoszał niesamowicie szybko, nawet mimo problemów technicznych. Nie przeszkodziły w tym dość wysokie ceny, które zaproponowała marka. Za górę trzeba było zapłacić 259 złotych, za dół 159 złotych, a za kostium jednoczęściowy - aż 359 złotych. Mimo że wyprzedały się wszystkie modele, wiele potencjalnych klientek stwierdziło, że ceny były zaporowe.

Po udanej premierze, Moiess wróci prawdopodobnie z kolejnymi seriami produktów. Jessica Mercedes obiecała też, że już niedługo pojawią się inne, nowe wzory. Póki co mogliśmy zobaczyć kampanię, która obejmowała tylko dwa kostiumy, które trafiły do sprzedaży.

Co sądzicie o kostiumach Jessiki Mercedes? Zamówicie któryś z nich, gdy tylko wrócą do sklepu?

ZDJĘCIA Z KAMPANII ZOBACZYSZ W GALERII ZDJĘCIOWEJ >>>

Zobacz także: Jessica Mercedes na liście najbardziej wpływowych Polaków według Wprost. Które miejsce zajęła? 

Dress for Less odc. 16 - Jessica Mercedes w koszuli z falbaną i luksusowych wiązanych balerinach

Kupicie kostiumy kąpielowe Moiess?
Więcej o: