Gwiazdy na pokazie Wolińskiego: Kożuchowska po (niekorzystnej) przemianie i olśniewająca Krupa

Królowa może być tylko jedna. A może dwie albo trzy? Zobacz, które stylizacje gwiazd szczególnie nam się spodobały, a które srogo nas zawiodły.

Lateksowe legginsy, odważne, bardzo seksowne fasony, asymetria i wyrafinowane drapowania - tak wygląda nowa kolekcja Dawida Wolińskiego, zaprezentowana  Część obecnych celebrytek zaprezentowała nowe projekty artysty także na ściance, inne postawiły na własny styl. Zobacz, kto tego wieczoru wyglądał doskonale, a kto wypadł przeciętnie - ZDJĘCIA

Pokaz Dawida Wolińskiego - najlepsze stylizacje gwiazd

Wśród gwiazd, które poprosiły Dawida Wolińskiego o dobranie kreacji, zdecydowanie wyróżniała się Joanna Krupa. Polsko-amerykańska gwiazda przyjaźni się z projektantem od czasów "Top Model" i doskonale wpasowuje się w jego styl, łączący elegancję z demonstracyjnym seksapilem. Suknia z wycięciami nad fiszbinami prezentowała się na "Dżoanie" nawet lepiej niż na wybiegu!

Joanna Krupa w sukni Dawida WolińskiegoJoanna Krupa w sukni Dawida Wolińskiego AKPA / Filip Okopny

Warto też wspomnieć o Nataszy Urbańskiej, która piękną i zwiewną kreację w soczystej czerwieni połączyła z, trochę już niemodnym, ale wciąż twarzowym koczkiem nad czołem. Do najlepiej ubranych gwiazd na pewno można zaliczyć także ikony modelingu: Anetę Kręglicką w cekinach oraz Zuzannę Bijoch w naprawdę odważnej małej czarnej.

W kategorii najlepsza metamorfoza tym razem nagrodzilibyśmy Katarzynę Warnke, której luźna suknia z wycięciem na plecach była szalenie intrygująca, a makijaż nareszcie się poprawił. Miła niespodzianka!

Kasia WarnkeKasia Warnke fot. Michał Baranowski, Jacek Kurnikowski, Piotr Podlewski/AKPA/materiały prasowe

Pokaz Dawida Wolińskiego - najgorsze stylizacje

Tym razem słabo wypadła Małgorzata Kożuchowska, i to mimo sukienki Wolińskiego i torebki YSL za ponad 7 tys. zł. Samej stylizacji brakuje spójności, ale najgorsza jest fryzura - napuszone pazurki w stylu wczesnego kapitalizmu...

Dawid Woliński, Małgorzata KożuchowskaDawid Woliński, Małgorzata Kożuchowska KAPIF.pl

Tym razem zawiodła również Małgorzata Rozenek-Majdan, która wróciła do głębokim dekoltów, tym razem w wersji udekorowanej ogromnymi przestrzennymi kwiatami. Suknia w stylu "na bogato" trochę przypominała tort weselny wykończony masą cukierniczą. Nie wpadła nam w oko także Kasia Zielińska, (jak zwykle) Karina Kunkiewicz oraz Maffashion, której drobną sylwetkę przytłoczyły falbany.

Reszta stylizacji mieści się w szeroko pojętej normie, poza Adą Fijał, o której ułańskiej fantazji już sami nie wiemy, co myśleć (choć mamy do niej słabość). Musicie zobaczyć aktorkę w różowym i czerwonym lateksie!

Gwiazdy na pokazie Dawida Wolińskiego - ZOBACZ ZDJĘCIA

Ten makijaż pasuje każdej kobiecie. Wydaje się trudny? Zrobisz go dwoma produktami

Kto Waszym zdaniem wyglądał najlepiej na pokazie Dawida Wolińskiego?
Więcej o: