Ulubiona sukienka polskich gwiazd? Śliczna, ale kosztuje 1700 zł. Szukamy podobnej taniej

Modę na kreacje od Self-Portrait zapoczątkowała Małgorzata Rozenek-Majdan. Od tego czasu zaprezentowana przez gwiazdę ażurowa sukienka przewija się niemal wszędzie.

Na tę sukienkę naprawdę nie możemy się napatrzeć. Asymetryczna kreacja na jedno ramię z ażurowej tkaniny prześladuje nas od połowy marca, kiedy zadebiutowała na salonach. Małgorzata Rozenek-Majdan włożyła ją na imprezę ramówkową TVN Style. Sukienka marki Self-Portrait pochodzi z oferty sklepu Moliera 2 i kosztuje 1695 zł. Jak na luksusowy butik to całkiem atrakcyjna cena, jak na nasze możliwości - zabójcza.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek KAPIF.pl

Czy łatwo jest znaleźć tańszy odpowiednik? Bardzo podobną sukienkę ma w swojej ofercie marka Bardot:

Sukienka Self-Portrait wygląda jeszcze lepiej w wersji śnieżnobiałej. Drugi wariant kolorystyczny mignął w kampanii Apart z udziałem Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, w swojej szafie ma go też modelka Edyta Zając. Żona Jakuba Rzeźniczaka wygląda w niej jak marzenie!

Nie jest łatwo znaleźć znacznie tańszy odpowiednik tej popularnej kreacji, ale pozbieraliśmy dla Was białe ażurowe sukienki w różnych cenach. Wszystkie są śliczne i idealne na lato.

Zobacz ZDJĘCIA polskich gwiazd w ażurowych sukienkach Self-portrait

Więcej o: