Gwiazdy na pokazie Kupisza: królował dżins, ale jedną celebrytkę zupełnie pogrążył

Najlepiej wyglądały gwiazdy, które nie dostosowały się do dress code'u? Można by tak pomyśleć, patrząc na Maffashion i Anetę Kręglicką.

Tworząc najnowszą kolekcję Robert Kupisz inspirował się barwami pustyni, modą hipisów i stylem amerykańskich festiwali muzycznych. Na zaproszeniu w rubryce dress code widniały tylko symbole "peace & love". Większość gwiazd wzięła je sobie do serca, prezentując plejadę dżinsowych stylizacji i zwiewnych sukni w stylu boho. Joanna Horodyńska i Ada Fijał, dawne przyjaciółki, wyglądały nawet jakby się umówiły - obie przyszły w oversize'owych dżinsowych kurtkach. Joanna postawiła na szokujący model z "ramionami baseballisty" (przełamała go cekinowym wdziankiem), Fijał zestawiła denim ze... spodniami dresowymi.

Choć wyglądały niestandardowo, żadna z nich jednak nie jest wspomnianą celebrytką pogrążoną przez dżins. Najgorzej ubraną gwiazdą wieczoru ogłaszamy Katarzynę Wołejnio, dawną "żonę Hollywood", obecnie piewczynię złego gustu (i chirurgii plastycznej).

Gwiazdy na pokazie Kupisza - Katarzyna WołejnioGwiazdy na pokazie Kupisza - Katarzyna Wołejnio AKPA

Nie potrafimy zrozumieć także stylizacji Wiganny Papiny, tym razem opartej na opatrzonym tercecie czerni, bieli i czerwieni. Z hipisowskim tematem przewodnim imprezy świetnie poradziła sobie za to Bogna Sworowska. Zdetronizowała ją jednak inna dawna Miss, Aneta Kręglicka. Modelka zbuntowała się przeciw dress code'owi i na Kupiszu pojawiła się w wysmakowanym komplecie ze skóry w apetycznym odcieniu kawy z mlekiem. Brawo!

Gwiazdy na pokazie Kupisza - Aneta KręglickaGwiazdy na pokazie Kupisza - Aneta Kręglicka AKPA

Spodobały nam się także stylizacje Ewy Szabatin (rewelacyjna suknia z nadrukiem... kukurydzy!) oraz Maffashion. Blogerka również zignorowała styl hipisów i na pokaz przybyła w bardzo eleganckim białym płaszczu, założonym jak sukienka i spiętym szerokim gorsetem. Efekt bardzo przyjemny dla oka.

Więcej stylizacji gwiazd z pokazu Roberta Kupisza "Desert" zobaczycie w GALERII

Więcej o: