Rozenek w samej marynarce, ale to nie ona najbardziej zwracała uwagę. Gwiazdy na pokazie Zienia [ZDJĘCIA]

Maffashion cała (!) na pomarańczowo, Rozenek w przykrótkim tweedzie i Kate Ross w skórzanej mini. A wszystkich zakasowała Stenka. Jak gwiazdy wypadły na pokazie najnowszej kolekcji Macieja Zienia?

Wygląda na to, że gwiazdy potraktowały ostatni pokaz Macieja Zienia jako szansę na zaprezentowanie swoich mniej lub bardziej idealnych figur. Mimo wiatru i ulewy na czerwonym dywanie królowały króciutkie sukienki mini, wycięcia i dużo, dużo cekinów.

Na prezentację najnowszej kolekcji "First Lady" Macieja Zienia, która odbyła się w Teatrze Wielkim, przybyło naprawdę sporo celebrytek, niektóre w bardzo odważnych kreacjach.

Najlepsze stylizacje:

Kto wypadł najlepiej? Naszym zdaniem zasłużone pierwsze miejsce zajmuje Danuta Stenka, która wystąpiła w czarnej sukni do połowy łydki. Kreacja pochodziła z prezentowanej tego wieczoru kolekcji Zienia i według nas aktorka wypadła w niej o wiele lepiej niż modelka na wybiegu. Do czarnej sukienki Stenka założyła szpilki w panterkę, które Maciej Zień zaprojektował dla marki Baldowski.

Danuta Stenka w kreacji Macieja ZieniaDanuta Stenka w kreacji Macieja Zienia Kapif

Naszą uwagę zwróciła też prosta stylizacja Ady Fijał, która po raz kolejny postawiła na garnitur. Tym razem wybrała granatowy zestaw z luźnymi spodniami i widoczną bielizną. Pierwsze skrzypce grały tutaj dodatki - okrągła torebka i geometryczne okulary.

Te gwiazdy nas... zaskoczyły:

Na czerwonym dywanie przed pokazem Macieja Zienia mogliśmy oglądać dużo odważnych stylizacji, ale te dwie są naszym zdaniem szczególnie zaskakujące.

Jedna to stylizacja Izabelli Łukomskiej-Pyżalskiej, druga - sukienka przyjaciółki projektanta, Kate Rozz.

Łukomska-Pyżalska wybrała kusą mini całkowicie obszytą cekinami, z dużym (o tak) wycięciem w kształcie łzy na dekolcie. Patrząc na tę stylizację aż ciężko uwierzyć, że prezeska Warty Poznań jest matką sześciorga dzieci.

Równie kusą, ale o wiele bardziej kontrowersyjną sukienkę, wybrała Kate Rozz. Na pokaz Zienia przyszła w skórzanej mini z bufkami od Saint Laurent. Odsłonięte nogi i podkreślony biust nie były zdecydowanie szczytem klasy, ale na pewno Rozz nie pozostała niezauważona.

Najgorsze stylizacje:

Poza dwiema wspomnianymi wyżej stylizacjami musimy wspomnieć także o tych mniej szokujących, ale niestety wcale nie bardziej udanych. Pierwsza z nich to kreacja Maffashion, która postawiła na pomarańcz. Kolor ten mogliśmy zobaczyć na jej sukience, oczach i paznokciach. Niestety jaskrawa suknia Zienia nie prezentowała się najlepiej na zdjęciach. Materiał nieelegancko błyszczał, a jego fałdy zdawały się dusić blogerkę, która broni się, że w rzeczywistości całość wyglądała zupełnie inaczej.

Druga kreacja należy do Edyty Herbuś. Jej pomarańczowo-biała sukienka również pochodzi z kolekcji "First Lady" i niestety, w przypadku Herbuś inspiracja pierwszymi damami wydaje się być zbyt dosłowna. Połączenie sukni z białymi dodatkami, ciężkimi kolczykami i kokiem tylko niepotrzebnie postarza Herbuś.

Wszystkie zdjęcia gwiazd z pokazu Macieja Zienia znajdziecie TUTAJ.

Co sądzicie o stylizacjach celebrytek? Która najbardziej przypadła wam do gustu? Zagłosujcie w sondażu poniżej.

Z przodu grzecznie, z tyłu groźnie. Maja Sablewska wie, jak zaskoczyć. Zobacz, jak odtworzyć jej stylizację za mniej niż 500 złotych

Która gwiazda wyglądała najlepiej
Więcej o: