Ruszyły letnie wyprzedaże 2017! Kiedy i gdzie złapiesz promocje? [KALENDARIUM]

Zawsze z niecierpliwością czekamy na wyprzedaże w sieciówkach. To świetna okazja do uzupełnienia swojej garderoby i upolowania ciekawych perełek nawet do 70 proc. taniej. Letnie promocje właśnie ruszyły.

Sezonowe wyprzedaże w sieciówkach to najlepszy moment na zrobienie dużych zakupów. Obniżki cen dochodzą wtedy nawet do 70 proc. Nic więc dziwnego, że do centrów handlowych ruszają wtedy tłumy, które w błyskawicznym tempie czyszczą sklepowe półki. Aby upolować najlepsze "kąski", dobrze wybrać się na zakupy jak najszybciej, dlatego przygotowałyśmy kalendarium wyprzedaży w najpopularniejszych sieciówkach i sklepach internetowych.

Gdzie i kiedy?

W wielu popularnych sieciówkach wyprzedaże już trwają. Są to takie sklepy jak: H&M, New Look, & Other Stories, Deichmann czy Uterque. Promocje ruszyły też już w salonach marek LPP, czyli między innymi Reserved, Mohito czy House.

Przed nami wyprzedaże między innymi w Zarze, Bershce, Stradivariusie. W tych sieciówkach, obniżki zaczną się dopiero 22 czerwca.

Wyprzedaże zwykle obejmują zarówno salony stacjonarne, jak i internetowe butiki sieciówek. Jeśli dobrze znacie swoje rozmiary i wymiary, zakupy w sieci mogą być o wiele lepszym pomysłem niż przeciskanie się w tłumie między półkami i stanie w kolejkach do przymierzalni.

Jeżeli lubicie zakupy w internecie, promocje zaczęły się już w jednym z największych brytyjskich sklepów sieciowych, czyli w Asosie. Obniżki trwają też na stronach Deezee, Answear. Na Zalando wyprzedaż ruszyła 18 czerwca.

Kupujecie na wyprzedażach? Jakie sklepy mają według was najlepsze promocje?

ZOBACZ TAKŻE: Wyprzedaż w H&M: co warto kupić na pierwszych obniżkach? [ZDJĘCIA + CENY]

ZOBACZ TAKŻE: Czy płaskie buty mogą zastąpić szpilki? "Wonder Woman" twierdzi, że tak [TREND]

Dress for less: Hailey Baldwin w rockowej stylizacji

Więcej o: