Gwiazdy na imprezie Manolo Blahnik: szokujący strój Karoliny Pisarek, śliczna Boczarska i Rosati

Elegancja niejedno ma imię - można by powiedzieć po imprezie świętującej polską premierę kultowych butów Manolo Blahnika. Tylko czy na pewno jest to elegancja?

Ukochane szpilki Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście" dotarły wreszcie do Polski. Chociaż ceny butów legendarnego szewca oscylują między 2,5 a 5,5 tys. zł, zamożne elegantki oraz gwiazdy już zacierają ręce i szykują się na zakupy.

Z wprowadzenia oferty Blahnika do oferty butiku Moliera 2 najbardziej cieszyły się Małgosia Socha i Joanna Horodyńska. Obie były obecne na środowej premierze marki i obie były prawdziwymi ozdobami czerwonego dywanu. Ubrane bardzo elegancko i luksusowo (zwróćcie uwagę na szpilki od Prady Joanny Horodyńskiej!), stały w opozycji do Magdaleny Boczarskiej, która tym razem zdecydowała się na letni luz z akcentami vintage.

Gwiazdy na premierze marki Manolo Blahnik w butiku Moliera 2- ZOBACZ ZDJĘCIA

Impreza MANOLO BLAHNIK - Magdalena BoczarskaImpreza MANOLO BLAHNIK - Magdalena Boczarska KAPIF.pl

Motywami przewodnimi wieczoru były z pewnością biel oraz luksusowe ubrania z oferty Moliera 2 (sukienki Self-portrait, torebki Kotur), a poziom stylizacji był naprawdę wysoki. Spodobała nam się także Paulina Sykut, femme fatale Magdalena Mielcarz i dziewczęca Weronika Rosati w kremowych koronkach. Intrygująco wypadła Izabela Janachowska, która zdecydowała się na haftowaną suknię Sylwii Romaniuk, Polki, która ostatnią kolekcję pokazywała na Arab Fashion Week w Dubaju.

Izabela JanachowskaIzabela Janachowska KAPIF.PL/Kapif

Impreza Manolo Blahnik nie obyła się jednak bez wpadek. Agata Załęcka i Natalia Janoszek (Polka z Bollywood) uznały, że elegancja polega na noszeniu banalnych i bardzo obcisłych sukienek. Zaskoczyła nas także na ogół skromna Karolina Pisarek z "Top Model". Z przodu wyglądała jak ofiara mody na stylistykę z pierwszej dekady XXI wieku (dzianinowy top z golfem, dżinsy z niskim stanem, kolczyki koła), a z boku... Z boku mogliśmy zobaczyć atuty 20-latki w pełnej krasie. Najbardziej wulgarny sweter w historii dzianiny?

Karolina Pisarek na imprezie Manolo BlahnikKarolina Pisarek na imprezie Manolo Blahnik KAPIF.pl


Gwiazdy na premierze marki Manolo Blahnik w butiku Moliera 2- ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej o: