Jedwab, pióra i... blogerka jako modelka. Co mogliśmy zobaczyć na pokazie Tomaotomo? [ZDJĘCIA]

Pokaz ulubieńca polskich celebrytek za nami. Tomasz Olejniczak zaprezentował swoją najnowszą kolekcję pełną najróżniejszych materiałów, faktur i połączeń.

21 czerwca, w Reducie Banku Polskiego w Warszawie, odbył się pokaz najnowszych kreacji Tomaotomo. Kolekcja Piano Forte, jak sama nazwa wskazuje, została zainspirowana muzyką fortepianową. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej podsumowującej wydarzenie, głównym wzorem były przede wszystkim wszechobecne w muzyce kontrasty między dźwiękami.

Na wybiegu kontrastów mogliśmy zobaczyć dużo. Najbardziej rzucającym się w oczy był ten między kolorami. Pokaz zdominowany był przez biel i czerń. Jedynym przełamaniem było kilka stylizacji w kolorze jasnego błękitu i stalowej szarości oraz niewielkie niebieskie dodatki. Kontrastowe było także zestawienie ze sobą różnych tkanin i ich faktur. Na wybiegu zaprezentowano dużo piór, jedwabiu i haftów. Delikatne, wyszywane sukienki połączono z ciężkimi swetrami lub płaszczami.

Co ciekawe, pokaz został otworzony nie przez profesjonalną modelkę, ale blogerkę. Anna Nowak, prowadząca stronę Cooka.pl, występ na pokazie wygrała na licytacji WOŚP. 32-latka zaprezentowała się w długiej białej sukience obszytej piórami. Do pokazu przygotowywała się podobno trzy miesiące i trzeba przyznać, wyglądała fantastycznie. Gdybyśmy nie wiedziały, że nie jest jedną z modelek, nigdy byśmy na to nie wpadły!

Wszystkie sylwetki z pokazu znajdziesz w naszej galerii zdjęciowej, tutaj >>>

Jessica Mercedes w bieli od H&M Conscious. Jak odtworzyć jej stylizację taniej? [DRESS FOR LESS]

Więcej o: