Gwiazdy na pokazie TOMAOTOMO: Kołakowska w przejrzystej sukni za 18 tys., blogerka w trampkach

Pokaz TOMAOTOMO, czyli Tomasza Olejniczaka, przyciągnął tłum celebrytek, w tym ulubionych muz projektanta. Królowały przezroczystości, koronki i piórka. Kto wyglądał najlepiej?

Najgłośniejszą kreacją wieczoru bez wątpienia była suknia Violi Kołakowskiej wyszywana koralikami i kamieniami. Pochodzi z kolekcji Olejniczaka "Wonderland" i kosztuje... 18 700 zł. Na plotkarskich portalach dyskutowano jednak nie o cenie sukni, a o jej przejrzystości. Była partnerka Tomasza Karolaka postanowiła pokazać, że wciąż ma perfekcyjną figurę modelki. Przy okazji odważnie odsłoniła biust i zarys bielizny.

Viola Kołakowska w sukni TOMAOTOMO za 18 tys. złViola Kołakowska w sukni TOMAOTOMO za 18 tys. zł AKPA

Gwiazdy na pokazie TOMAOTOMO - ZDJĘCIA

Nam jednak bardziej spodobała się bezpretensjonalna stylizacja Hanny Lis, którą połączyła wyszywaną piórkami minisukienkę ze świetnymi sandałami i nietypową plecioną torebką. Nieźle wypadły też Ewa Szabatin w bieliźnianej zieleni, Julia Wieniawa, Karolina Malinowska oraz przyjaciółka projektanta Weronika Książkiewicz. Aktorka wyglądało bardzo młodzieńczo w koronkowej bluzce prosto z wybiegu i zgrabnych garniturowych spodniach.

Gwiazdy na pokazie TOMAOTOMO: Weronika Książkiewicz w stylizacji TOMAOTOMOGwiazdy na pokazie TOMAOTOMO: Weronika Książkiewicz w stylizacji TOMAOTOMO AKPA

Miłym zaskoczeniem była też pełna koloru i energii stylizacja Agnieszki Sienkiewicz, a zwiodły, tradycyjnie, Wiganna Papina i bollywoodzka aktorka Natalia Janoszek. Musicie zobaczyć też stylizację Magdy Samborskiej, czyli blogerki Rebellook, która wprowadziła na salony trochę świeżości. Cekinową sukienkę Patrizia Aryton zestawiła ze... zwykłymi trampkami Converse'a. Ciekawa odmiana w porównaniu z gwiazdkami wystrojonymi jak na premierę w paryskiej operze...

Zobacz więcej zdjęć gwiazd z pokazu TOMAOTOMO

Gwiazdy na pokazie TOMAOTOMO: RebellookGwiazdy na pokazie TOMAOTOMO: Rebellook AKPA

Kto wyglądał najlepiej na pokazie TOMAOTOMO?
Więcej o: