Gwiazdy na pokazie Przybylskiego: plażowa Jessica Mercedes, awangardowa Olejnik i... Radwańska

Piątkowa prezentacja Mariusza Przybylskiego przyciągnęła zaprzyjaźnione gwiazdy, a w pierwszym rzędzie zobaczyliśmy prawdziwy przegląd kreacji polskiego projektanta. Kto wyglądał najlepiej?

Uff, kończy się długi tydzień warszawskich eventów i pokazów. My możemy spokojnie wrócić do pisania o ubraniach, a gwiazdy zaprzestać codziennych wizyt u fryzjera, stylisty i makijażysty. Zostajemy z wnioskiem - królowa jest tylko jedna. To Magda Mielcarz wygrywa tytuł najlepiej ubranej gwiazdy tygodnia. Tym razem pojawiła się w efektownej kreacji gospodarza wieczoru, Mariusza Przybylskiego.

Gwiazdy na prezentacji Mariusza Przybylskiego - ZOBACZ ZDJĘCIA

,Prezentacja kolekcji Mariusza Przybylskiego,Prezentacja kolekcji Mariusza Przybylskiego KAPIF.pl

Dumna, wysmukła i chłodna królowa mogła dać się przyćmić tylko Urszuli Radwańskiej, bardzo chętnie fotografowanej ze względu na sportowy komplet Przybylskiego i brzuch płaski jak stolnica. Nieźle wypadły także Monika Olejnik w nowoczesnej, geometrycznej kreacji oraz, żywo z legendarną dziennikarką konwersująca, Julia Wieniawa w czerwieni.

,Prezentacja kolekcji Mariusza Przybylskiego,Prezentacja kolekcji Mariusza Przybylskiego KAPIF.pl

Nie możecie przegapić także stylizacji Jessiki Mercedes w plażowym boho (był nawet koszyk!) oraz Karoliny Gilon, która zdecydowała się na czerwone body i... przejrzyste spodnie z koronki. Naszym zdaniem ryzyko się opłaciło - modelka wyglądała odważnie, ale szalenie efektownie.

Gwiazdy na prezentacji Mariusza Przybylskiego - ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej o: