Kourtney Kardashian w kostiumie polskiej marki. Bardzo odważnym (i drogim)...

Myśleliście, że trend na przezroczyste kostiumy kąpielowe narodził się i umarł w 2016 r.? Jesteście w błędzie. Zobaczcie Kourtney Kardashian w stroju z aktualnej kolekcji God Save Queens.

Marka bieliźniana God Save Queens należy do 24-letniej Karoliny Bernaciak. Jej międzynarodowa kariera rozpoczęła się, gdy łodzianka postanowiła wysłać paczkę z bielizną do Kylie Jenner. Celebrytka sfotografowała się w czarnym komplecie przy basenie, a seksowne zdjęcia uruchomiły lawinę lajków.

Od tego czasu w body God Save Queen pojawiła się także Kim Kardashian, marka zorganizowała prezentację na New York Fashion Week, a Chińczycy zaczęli masowo podrabiać projekty Polki. Teraz do grona fanek GSQ dołączyła kolejna Kardashianka - 38-letnia Kourtney. Celebrytce, która bawi obecnie w Saint-Tropez w towarzystwie młodziutkiego modela, bardzo spodobał się kostium z nowej kolekcji polskiej marki.

Strój kąpielowy o wdzięcznej nazwie NYMPH kosztuje 379 zł i zdecydowanie nie nadaje się dla nieśmiałych dziewczyn. Eksponuje kości miednicy, jest uszyty z tiulu, a intymne miejsca zasłaniają tylko srebrne gwiazdki. Kourtney wygląda w nim bardzo zgrabnie - w przeciwieństwie do sióstr, umiała zachować umiar w chirurgicznym kształtowaniu swojej sylwetki.

Zobacz Kourtney Kardashian w kostiumie polskiej marki i inne modele z tegorocznej kolekcji plażowej - ZDJĘCIA

Więcej o: