Ramówka TVN: Kożuchowska jak Rihanna, Rusin w namiocie, Woźniak-Starak - sam seks!

Co podoba wam się bardziej - sukienka Małgosi Rozenek za 1500 zł, komplet Małgorzaty Sochy czy seksowny kombinezon Agnieszki Woźniak-Starak?

Dla najważniejszych twarzy TVN impreza ramówkowa to szansa na zaprezentowanie się od najlepszej strony i podkreślenie swojej pozycji w stacji. Strój ma znokautować konkurencję z firmy, ale też podkreślić charakter aktorki czy prowadzącej. Dlatego na jesiennej ramówce TVN nie było specjalnych zaskoczeń -no, może poza małą czarną Małgorzaty Kożuchowskiej. Aktorka wybrała biżuteryjne sandałki i kontrastowe kolczyki, które zestawiła z sukienką przewiązaną pod talią. Nam to rozwiązanie kojarzy się przede wszystkim z kolekcjami Rihanny dla River Island, w których stałym elementem były związane rękawy doszywane wszędzie - do sukienek, spodni, spódnic...

RAMÓWKA TVN - ZOBACZ STYLIZACJE GWIAZD NA ZDJĘCIACH

Ramówka Jesienna TVN 2017 - Małgorzata KożuchowskaRamówka Jesienna TVN 2017 - Małgorzata Kożuchowska KAPIF.pl

Inne gwiazdy pokazały to, z czego są doskonale znane. Agnieszka Woźniak-Starak znów wybrała doskonale seksowny kombinezon z asymetrycznym ramiączkiem. To model "Tilson" od Roland Mouret, który na wyprzedaży kosztuje... 4400 zł. Ten fason powoli staje się znakiem rozpoznawczym dziennikarki o ostrym języku i osobowości. Nie zaskoczyła nas także Małgorzata Rozenek, która ponownie zdecydowała się na słodki urok koronek. Włożyła sandałki z nowej kolekcji Christian Louboutin za niespełna 4 tys. zł oraz tańszą sukienkę ulubionej marki polskich gwiazd - Self Portrait.

Ramówka Jesienna TVN 2017 - Kinga RusinRamówka Jesienna TVN 2017 - Kinga Rusin KAPIF.pl

Nie zdziwiła nas także kreacji Kingi Rusin, która bardzo lubi wyraziste kolory i luźne fasony. Jej szyfonowa kreacja marki Zaquad to propozycja dla odważnych. Większość pewnie powie, że wygląda jak namiot, inni docenią grację, jaką nadaje ruchom właścicielki.

Do najlepiej ubranych gwiazd imprezy zaliczylibyśmy także bezbłędną Maję Ostaszewską (w komplecie od Zienia) i Małgorzatę Sochę w niezobowiązującej spódnicy i koszul od Victorii Beckham. Gorzej wypadła Anna Starmach w nieco infantylnej sukience, Sonia Bohosiewicz w dość chaotycznej stylizacji oraz Anna Lucińska, która postanowiła wpisać się w trend kowbojski nowego sezonu, ale zatrzymała się w pół drogi.

RAMÓWKA TVN - ZOBACZ STYLIZACJE GWIAZD

Więcej o: