Proste formy, ciekawa biżuteria i spódnice, które każda dziewczyna chciałaby mieć. To nowa kolekcja H&M Studio

Wygląda świetnie, ale ile to wszystko będzie kosztowało? Zobaczcie zdjęcia najnowszej linii H&M Studio na jesień 2017, która trafi do sprzedaży już 14 września.

O nowej odsłonie H&M Studio nie wiemy zbyt wiele. Szwedzka sieciówka nie podaje inspiracji stojących za kolekcją, nie znamy też cen wszystkich modeli. Znamy już za to całą ofertę ze zdjęć i trzeba przyznać, że wygląda imponująco. Bardziej przypomina COS, droższą i bardziej wyrafinowaną markę grupy H&M (także w minimalistycznym stylu przedstawiania kolekcji).

Nowa kolekcja H&M Studio dla kobiet i mężczyzn - zobacz ZDJĘCIA

H&M Studio 2017H&M Studio 2017 materiały promocyjne H&M

Zobacz także: Makijaż z H&M na jesień. Poznaj najważniejsze trendy

W fasonach króluje oversize, kojarzący się z tradycyjnym męskim krawiectwem, sporo jest także bluzek z golfem i konserwatywnych sukienek z zabudowanym dekoltem (dalekie echa stylu wiktoriańskiego?). Pewną surowość kolekcji przełamują elementy z lat 60. - np. świetna skórzana trapezowa mini i mała czarna z obniżonym stanem. Całość jest bardzo funkcjonalna, ale my zakochałyśmy się z najbardziej niepraktycznych elementach kolekcji Studio - przeskalowanej biżuterii ze sztucznymi perłami i spódnicach o nieregularnych, ultranowoczesnych krojach.

Kolekcja H&M Studio jesień 2017Kolekcja H&M Studio jesień 2017 mat. prasowe H&M

Na zakupy do H&M warto wybrać się z partnerem, bo dla mężczyzn sieciówka również przygotowała ciekawe propozycje. Niektóre są dość konserwatywne, ale dla bardziej awangardowych klientów w kolekcji znalazła się np. lakierowana skóra i dzianiny w soczystych odcieniach fioletu i oranżu.

Nowa kolekcja H&M Studio dla kobiet i mężczyzn - zobacz ZDJĘCIA

Kolekcja męska H&M Studio jesień 2017Kolekcja męska H&M Studio jesień 2017 mat. prasowe H&M

Są popularne, skuteczne i... prześmieszne. Pokazujemy, dwie różne formy bąbelkowej maski

Więcej o: