Impreza La Manii: seksowna Frąckowiak bez makijażu, odważna Jessica i szokujące buty Maffashion za 5 tys.

W sezonie ogórkowym La Mania wpadła na świetny pomysł na event: kino letnie. Mimo filmowej formuły imprezy, stroje celebrytek były godne galowego pokazu mody. Zobaczcie sami.

La Mania zaprosiła gwiazdy i media na bankiet w kinie Iluzjon, który rozpoczął się od pokazu mocno erotycznego obrazu Gaspara Noe "Love". Mimo filmowego konceptu, na imprezie nie zabrakło galowej oprawy, kącików sponsorskich i oczywiście ścianek, na których zobaczyliśmy prawdziwą rewię mody.

Gwiazdy na imprezie La Mania - ZDJĘCIA

Dwiema największymi gwiazdami wieczoru bez wątpienia były Joanna Przetakiewicz i Magdalena Frąckowiak. Gospodyni świętowała m. in. sukces nowej edycji "Azja Express", w której podobno wypadła świetnie. Druga uchodzi za nieoficjalną muzę La Manii, przynajmniej odkąd zaczęła spotykać się z Alexem Przetakiewiczem. Obie panie postawiły na bardzo efektowne czarne kreacje (od La Mania i Francesco Scognamiglio), z tym że makijażystka szefoweji La Manii przesadziła z konturowaniem, a top modelka zupełnie zrezygnowała z "upiększaczy". Wiemy już, że Magda ma nienaganna cerę, ale czasem chcielibyśmy zobaczyć ją jednak z lekko podkreślonym okiem.

Joanna Przetakiewicz i Magdalena Frąckowiak na imprezie filmowej La ManiiJoanna Przetakiewicz i Magdalena Frąckowiak na imprezie filmowej La Manii AKPA

Z Magdaleną na ściance konkurowała inna top modelka w czerni - Zuzanna Bijoch, z którą Joanna Przetakiewicz wybrała się do Indii na plan show TVN. Nam najbardziej spodobały się jednak stylizacje z odrobiną koloru. Perfekcyjnie wyglądała Rebellook w żakardowej zielonej kreacji w stylu 80s, którą sama nazywa "sukienką z Dynastii".

Spodobał nam się także bezpretensjonalny luz Hanny Lis oraz luksusowa stylizacja Maffashion. Tym razem Julia zupełnie zdetronizowała Jessikę Mercedes, której nieco dziwny, wakacyjny strój ratowały tylko ciekawe dodatki. Maffa za to zdecydowała się na sukienkę uwielbianej na świeci polskiej projektantki Magdy Butrym oraz najważniejszy przedmiot pożądania sezonu - kozaki-skarpety od Balanciagi. Takie buty można kupić w internetowym butiku Net-a-Porter za... 4700 zł.

Gwiazdy na imprezie La Mania w kinie Iluzjon - ZOBACZ ZDJĘCIA

Czyja stylizacja podoba Wam się najbardziej?
Więcej o: