Jesienna kolekcja Mohito sfotografowana w Paryżu. Czeka nas sezon kraty i koronek

Sonia Szóstak sfotografowała nową kolekcję Mohito w paryskim Palais Galliera. Motywem przewodnim jest styl mieszkanek stolicy Francji, zwłaszcza ich talent do nonszalanckiego łączenia wzorów i tkanin.

W Palais Galliera mieści się Muzeum Mody - przeznaczenie i architektura budynku czynią go bardzo atrakcyjnym dla marek odzieżowych. Rzeczywiście, na takim tle stylizacje Mohito prezentują się bardzo luksusowo i efektownie.

Nowa kolekcja MOHITO - ZDJĘCIA

Twarzą lookbooka Musée 2017 została Brygida ‘Bree’ Naumowicz z Model Plus, fotografowała Sonia Szóstak, a wideo zajął się Ludwik Pruszkowski. Jego filmik jest przygotowany w pionowym formacie, dzięki czemu dobrze prezentuje sylwetki z kolekcji i jest dostosowany do oglądania na komórce.

W kolekcji obecne są klasyczne jesienne motywy (szarość, granat, krata i "męskie" krawiectwo), przełamane jednak dziewczęcymi akcentami. Pojawia się jasny fiolet i róż, falbany, etole ze sztucznego futra, jest sporo koronek i cieniutkich, delikatnych tkanin. Mocną pozycję ma także dżins, jednak zawsze pokazywany w bardzo kobiecej oprawie. Mohito zupełnie rezygnuje z bardzo casualowych pomysłów na denim, w rodzaju przydużych kurtek uniseks i podartych spodni.

Zobacz także:

Denim - tak będziemy go nosić jesienią. Najnowsze trendy z dżinsem w roli głównej

Nowa kolekcja Mohito - ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej o: