Ramówka TVP: luksusowa Ogórek, ekscentryczna Kożuchowska i dwie gwiazdki "importowane" z Las Vegas

W cyklu imprez ramówkowych ta TVP okazała się najmniej stylowa. Na ściance królował kicz, choć pozytywnie zaskoczyła nas metamorfoza Barbary Kurdej-Szatan.

Pomysł TVP na rozrywkę sprowadza się do reaktywacji "Koła fortuny", a w międzyczasie spada również poziom estetyki. Przynajmniej na bankietowej ściance, gdzie zawiodła nawet Małgorzata Kożuchowska. Uważana za ikonę mody aktorka tym razem zaskoczyła zbyt radykalnym kontrastem między suknią a zamszowymi kozakami oraz fryzurą w stylu 5-letniego łobuziaka. Trzymamy kciuki za powrót bezbłędnej Kożuchowskiej.

RAMÓWKA TVP - ZOBACZ ZDJĘCIA

Jesienna ramówka TVP: Małgorzata KożuchowskaJesienna ramówka TVP: Małgorzata Kożuchowska KAPIF.pl

Gwiazd, których styliści wzięli urlop było jednak znacznie więcej. Przede wszystkim warto wspomnieć o Annie Samusionek, która aspiruje chyba do roli "polskiej Charlize Theron". Niestety, nie ma seksapilu, ani klasy aktorki. Ma za to ogromne, i odważnie wyeksponowane, atuty oraz mało elegancką suknię z satyny. Do wizerunku wokalistki z podrzędnego klubu nocnego brakuje jej tylko boa.

Z Las Vegas skojarzyła nam się również Kaja Paschalska, która przesadziła z błyskiem i fryzurą. Doczepy do pasa uchodzą za eleganckie tylko w Calabasas, miejscu zamieszkania Kardashianów.

Nieźle wypadłaby Magadalena Ogórek, ale brakuje jej fantazji, ma za to niepohamowane zamiłowanie do luksusu. Jej stylizacje są bardzo drogie, ale sztywno dopasowane kolorystycznie i powielające wciąż ten sam fason. Tym razem chodziło głównie o pochwalenie się torebką Louis Vuitton z limitowanej linii.

Magdalena OgórekMagdalena Ogórek KAPIF.pl

Kto wyglądał dobrze? Bardzo podoba nam się "japońska" Barbara Kurdej-Szatan, to metamorfoza w stylu Madonny z czasów "Ray of Light". Nieźle wypadła też skromna Marta Manowska, choć marzymy, żeby porzuciła już ciężkie buty na platformie i zastąpiła je stylowymi szpilkami. Podoba nam się też brawura Marysi Sadowskiej w łączeniu (bardzo modnych kolorów) i bezpretensjonalny zestaw Olgi Kalickiej.

RAMÓWKA TVP - ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej o:
Komentarze (19)
Ramówka TVP: luksusowa Ogórek, ekscentryczna Kożuchowska i dwie gwiazdki "importowane" z Las Vegas
Zaloguj się
 • wow987

  Oceniono 26 razy 24

  Jak to jest: chodzić w butach, w których 3 palce dotykają podłoża i trzeba nimi zasuwać po piachu?(Kaja)

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 21 razy 17

  Klasyczna żenada TVPIS

 • yosemitesam

  Oceniono 15 razy 13

  O matkobosko Kożuchosko, pani Małgosiu, to pani ?!

 • 23tryt

  Oceniono 19 razy 11

  PISuardessy

 • yosemitesam

  Oceniono 16 razy 8

  "Nieźle wypadłaby Magadalena Ogórek, ale brakuje jej fantazji, ma za to niepohamowane zamiłowanie do luksusu. Jej stylizacje są bardzo drogie"

  No to już wiadomo, dlaczego Jacuś musi zaciągać kredyt za kredytem na utrzymanie tej teleszczujni.

 • maks1956

  Oceniono 9 razy 7

  nie ogladam tvpis wiec mi to lata co tam będzie

 • japka_putina

  Oceniono 5 razy 5

  Jeżeli największymi gwiazdami mają być nadgryziona zębem czasu aktorka, pani z reklamy telefonów i Madzia od niepokazanych cycków, to szerokiej drogi życzę.

 • yan57

  Oceniono 6 razy 4

  najlepiej wygląda p. aktorka na foto 19.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX