Ramówka TVP: luksusowa Ogórek, ekscentryczna Kożuchowska i dwie gwiazdki "importowane" z Las Vegas

W cyklu imprez ramówkowych ta TVP okazała się najmniej stylowa. Na ściance królował kicz, choć pozytywnie zaskoczyła nas metamorfoza Barbary Kurdej-Szatan.

Pomysł TVP na rozrywkę sprowadza się do reaktywacji "Koła fortuny", a w międzyczasie spada również poziom estetyki. Przynajmniej na bankietowej ściance, gdzie zawiodła nawet Małgorzata Kożuchowska. Uważana za ikonę mody aktorka tym razem zaskoczyła zbyt radykalnym kontrastem między suknią a zamszowymi kozakami oraz fryzurą w stylu 5-letniego łobuziaka. Trzymamy kciuki za powrót bezbłędnej Kożuchowskiej.

RAMÓWKA TVP - ZOBACZ ZDJĘCIA

Jesienna ramówka TVP: Małgorzata KożuchowskaJesienna ramówka TVP: Małgorzata Kożuchowska KAPIF.pl

Gwiazd, których styliści wzięli urlop było jednak znacznie więcej. Przede wszystkim warto wspomnieć o Annie Samusionek, która aspiruje chyba do roli "polskiej Charlize Theron". Niestety, nie ma seksapilu, ani klasy aktorki. Ma za to ogromne, i odważnie wyeksponowane, atuty oraz mało elegancką suknię z satyny. Do wizerunku wokalistki z podrzędnego klubu nocnego brakuje jej tylko boa.

Z Las Vegas skojarzyła nam się również Kaja Paschalska, która przesadziła z błyskiem i fryzurą. Doczepy do pasa uchodzą za eleganckie tylko w Calabasas, miejscu zamieszkania Kardashianów.

Nieźle wypadłaby Magadalena Ogórek, ale brakuje jej fantazji, ma za to niepohamowane zamiłowanie do luksusu. Jej stylizacje są bardzo drogie, ale sztywno dopasowane kolorystycznie i powielające wciąż ten sam fason. Tym razem chodziło głównie o pochwalenie się torebką Louis Vuitton z limitowanej linii.

Magdalena OgórekMagdalena Ogórek KAPIF.pl

Kto wyglądał dobrze? Bardzo podoba nam się "japońska" Barbara Kurdej-Szatan, to metamorfoza w stylu Madonny z czasów "Ray of Light". Nieźle wypadła też skromna Marta Manowska, choć marzymy, żeby porzuciła już ciężkie buty na platformie i zastąpiła je stylowymi szpilkami. Podoba nam się też brawura Marysi Sadowskiej w łączeniu (bardzo modnych kolorów) i bezpretensjonalny zestaw Olgi Kalickiej.

RAMÓWKA TVP - ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej o: