Supermodne nowości poniżej 150 zł. Te rzeczy przydadzą ci się w nowym sezonie

Masz ograniczony budżet i nieograniczony apetyt na modne ubrania i dodatki? Wystarczy kilka przemyślanych zakupów, żeby zacząć nowy sezon ze stylem.

Wystarczy jedna czy dwie nowe rzeczy w szafie, żeby nasycić głód zakupów, szczególnie ostry w czasie przecen i w pierwszych tygodniach sezonu. Tym razem zaatakował szczególnie wcześnie, bo kapryśna pogoda dostosowała się do rytmu sieciówek, bombardujących nas już jesienną ofertą. Jak się w tej ofercie odnaleźć? Pomagamy.

Modne nowości na jesień do 150 zł - SPRAWDŹ ZDJĘCIA I CENY

Z jesiennych kolekcji najpopularniejszych sklepów sieciowych wyłuskałyśmy najciekawsze nowości. Łączy je kilka cech - wszystkie nadają się na pierwsze chłody, wszystkie wpisane są w trendy na nowy sezon i wszystkie kosztują mniej niż 150 zł.

Jeśli nie planujesz tej jesieni większych zakupów, zdecyduj się właśnie na ubrania wyraziste, modne, charakterystyczne. Dodane do neutralnej bazy, odświeżą twój wizerunek. Świetnym wyborem będzie czerwień - mocny (i jednocześnie najmodniejszy) kolor tej jesieni. Możesz go łączyć z różem - to nietypowe zestawienie wciąż jest na topie. Nie bój się także ozdobnych butów, haftowanych czy wyszywanych aplikacjami. Najmodniejsze są z tkaniny, znacznie tańszej od skóry (oby jesień była mało deszczowa...).

W sklepach z łatwością znajdziesz też falbanki, które w tym roku nie odchodzą wraz z latem, typową dla jesieni drobną kratkę oraz nowość, kowbojskie i indiańskie motywy jak z Dzikiego Zachodu. Biżuteria z kolei udaje cacka ze sklepu z antykami albo kusi frędzlami. W tym sezonie musi być ciężka i widoczna. Idealnie zgra się z rozszerzanymi rękawami i czerwoną pomadką...

Najmodniejsze nowości na jesień do 150 zł - ZOBACZ ZDJĘCIA I CENY

Możesz też od razu przejść do poszczególnych segmentów galerii zdjęć, podzielonej trendami:

Czerwień i odrobina różu

Ozdobne buty

Falbany i przezroczystości

Torebki

Biżuteria

Kwiaty i aplikacje

Krata

Dziki Zachód

Usta ombre na trzy różne sposoby. Prosty sposób na urozmaicenie każdego makijażu

Więcej o: