Jessica Mercedes twarzą międzynarodowej sieciówki. Zobacz subtelne zdjęcia i sprawdź ceny kolekcji

Wiedzieliście, że Orsay jest już na Polskim rynku... od 20 lat? Gdy firma debiutowała w naszym kraju, Jessica Mercedes miała 4 latka. Teraz blogerka została gwiazdą urodzinowej kampanii.

Odkąd Jessica Mercedes pojawiła się w rosyjskim "Vogue" i na okładkach "Glamour", czy "Joy", coraz chętniej występuje w roli modelki. Blogerka reklamowała już Paprocki & Brzozowski i własną markę plażową MOIESS (u boku Sandry Kubickiej). Teraz przyszedł czas na sesję reklamową dla Orsay, niemieckiej marki, która hucznie świętuje dwudziestolecie obecności w Polsce. Z tej okazji powołano ambasadorki Klubu Modnych Kobiet Orsay - Jessikę i gwiazdę TVN, Annę Starmach.

Anna StarmachAnna Starmach KAPIF.pl

Zdjęcia mistrzyni kuchni zobaczymy w drugiej odsłonie kampanii, na razie zaś możemy oglądać sesję wizerunkową z udziałem Jess. Rozmarzona i subtelna, na zdjęciach dla Orsaya wygląda inaczej niż na Instagramie czy ściankach. W dodatku z okazji nowej współpracy zamieniła luksusowe stroje na ubrania i dodatki w bardzo przystępnych cenach (sprawdź ceny i zdjęcia kolekcji). W urodzinowej linii dominuje krata, kwiaty i golfy o ciekawym wykończeniu.

Podoba Wam się Jessica Mercedes w nowej odsłonie?

Jessica Mercedes reklamuje Orsay - ZOBACZ ZDJĘCIA BLOGERKI I KOLEKCJI

Bielizna od Victoria's Secret to legenda. Na czym polega fenomen tej marki?

Więcej o: