Ramówka Polsatu: Socha pięknie, ale zdetronizowała ją... Julia Pogrebińska. Najgorzej? Aneta Zając

Barbara Kurdej-Szatan i Małgorzta Socha wyglądały jak femmes fatales, Karolina Szostak przeszła korzystną przemianę, a Daria Widawska i Aneta Zając żyją chyba w innej modowej epoce.

Widać, że gwiazdy żyją już trendami na jesień, bo na imprezie Polsatu dostrzegliśmy aksamit (śliczny garnitur Szostak od Łukasza Jemioła) i dużo, dużo czerwieni. Gdy Małgorzata Foremniak pogubiła się gdzieś w miksturze oranżu i różu, Grażyna Wolszczak i Katarzyna Dowbor wybrały klasyczny odcień. Płaszcz w kolorze dojrzałego pomidora ma szansę stać się najbardziej pożądanym gadżetem sezonu. Nam jednak najbardziej spodobała się czerwień w wersji letniej, wręcz wakacyjnej. Chodzi o bezpretensjonalną, zabawną stylizację Julii Pogrebińskiej.

GWIAZDY NA RAMÓWCE POLSATU - ZDJĘCIA

Julia PogrebińskaJulia Pogrebińska JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Nieźle wypadła też Paulina Sykut w białych koronkach o sportowym kroju. Na przeciwnym biegunie znalazłaby się mroczna i seksowna Małgorzata Socha w kreacji Laurelle, choć brakuje nam tu trochę brawury w oprawie małej czarnej. Sztuka noszenia wieczorowej czerni nie udała się za to Joannie Liszowskiej, choć głównie z powodu wizażu, opartego na nadmiarze bronzera i kosmetyków rozświetlających.

Joanna Liszowska na ramówce Polsatu.Joanna Liszowska na ramówce Polsatu. KAPIF.pl

Najgorsze stroje imprezy Polsatu? Na pewno warto wspomnieć o Darii Widawskiej, u której wszystkie elementy stylizacji pochodziły z innego porządku, a buty wypadły po prostu niezgrabnie. Podobny problem miała Aneta Zając, właścicielka babcinej sukienki i wyjątkowo topornych czółenek.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ GWIAZD POLSATU Z IMPREZY RAMÓWKOWEJ

Buty Anety ZającButy Anety Zając KapifWięcej o: