Lidl na New York Fashion Week - pokaz kolekcji Heidi Klum dla dyskontu możecie zobaczyć na żywo [LIVESTREAM]

Słowa "Lidl na New York Fashion Week" mogą brzmieć zaskakująco... Nic dziwnego, jak dotąd żadna sieć ogólnospożywcza nie zaangażowała się w modę na taką skalę. Pierwszy w historii nowojorski pokaz dyskontu odbędzie się 7 września o 20.15 - tu zobaczycie go na żywo.

O tym, że Heidi Klum bywa projektantką wie każdy fan "Project Runway". Po godzinach supermodelka i osobowość telewizyjna angażuje się w rozwój własnej linii bielizny, okazjonalnie projektuje też ubrania do ćwiczeń dla wielkich marek sportowych. Dzięki Lidl Klum może rozwinąć skrzydła w dziedzinie designu - po raz pierwszy stworzyła pełną kolekcję, z ubraniami na co dzień, na wieczór, odzieżą wierzchnią i dodatkami.

Premiera kolekcji Heidi Klum dla Esmara (lidlowska marka damskiej odzieży) odbędzie się już dziś, 7 września o 20.15 czasu polskiego. My jesteśmy na miejscu, spodziewajcie się więc obszernej relacji z tego wydarzenia. Dla niecierpliwych zaś Lidl przygotował livestream:

Więcej ujęć z pokazu znajdziecie też na Instastories Follow_gazeta.

Wydarzenie odbywa się pod hasłem "Let's WOW". Nic dziwnego, bo skala przedsięwzięcia robi wrażenie. Na pierwszy w historii nowojorski pokaz kolekcji ubrań z marketu Lidl zaprosił szerokie grono dziennikarzy i blogerów, w tym z całej Europy.

Kolekcja Heidi Klum dla Lidl ('Esmara by Heidi Klum: Heidi & The City'). Kampania reklamowaKolekcja Heidi Klum dla Lidl ('Esmara by Heidi Klum: Heidi & The City'). Kampania reklamowa mat. prasowe Lidl

Wydarzenie odbywa się w ramach New York Fashion Week, w pierwszym dniu imprezy. Nie znajdziecie go w oficjalnym kalendarzu imprezy, ale próżno szukać tam także Michaela Korsa czy Marca Jacobsa. Pokazy o największym budżecie uciekają od ograniczeń siedziby tygodnia mody, wpisując się w szerszy kalendarz wydarzeń towarzyszących w różnych spektakularnych lokalizacjach. Sam event "Heidi Klum x Esmara" odbędzie się w Chelsea na Manhattanie, w ArtBeam, tuż obok High Line - najmodniejszego ostatnio parku Nowego Jorku, przebiegającego wzdłuż dawnej linii kolejowej.

Co znajdzie się w kolekcji? Inspirowane Nowym Jorkiem ubrania na dzień i na wieczór, połączone kluczem kolorystycznym czerń-karmel-indygo. Dominującym motywem jest panterka, obecna np. w eleganckim garniturze, ekstrawaganckim trenczu, bluzkach i topach czy na butach na obcasie. Wszystkie modele z kolekcji wraz z cenami będziecie mogli zobaczyć na początku tygodniu, już wiemy jednak, że nie będzie drogo. Ceny będą wahać się od ok. 25 zł do ok. 200 zł za kurtki z zamszu.

Heidi Klum dla Esmara (LIDL) - zobacz pierwsze ZDJĘCIA KOLEKCJI

Więcej o: