Halejcio niczym Kardashianki i Krupa z dekoltem do pasa. Gwiazdy na pokazie Bizuu [ZDJĘCIA]

Bizuu to jedna z ulubionych marek polskich gwiazd. Nic więc dziwnego, że na ostatnim pokazie, tłumnie zjawili się aktorzy, dziennikarze i celebryci. Zobacz, najlepsze i najgorsze kreacje ze ścianki.

7 września w Praskiej Drukarni, w Warszawie, odbył się pokaz duetu BIZUU. Lubiana przez polskie gwiazdy marka, zaprezentowała kolekcję na sezon jesień/zima 2017. Linia przygotowana na nadchodzące, zimniejsze miesiące pełna jest kwiatowych nadruków, falban i głębokich kolorów. Nie mogło zabraknąć także różu, kluczowego dla firmy odcienia.

Zobacz zdjęcia gwiazd z pokazu >>>

Na pokazie mogliśmy zobaczyć całą plejadę mniejszych i większych polskich gwiazd. Przy ściance pozowały młode aktorki telewizyjne takie jak Julia Wieniawa czy Klaudia Halejcio. Oprócz nich, zobaczyć mogliśmy także chociażby Annę Jagodzińską, Joannę Krupę i Annę Piszczałkę.

Niektóre gwiazdy wypadły naprawdę dobrze. Naszymi faworytkami była Ada Fijał w aksamitnym garniturze w kolorze pastelowego różu, Karolina Gorczyca w dziewczęcej, ażurowej mini i Paulina Krupińska w kwiecistej sukience midi.

Niestety, nie wszystkie stylizacje były tak udane, ale tę ocenę zostawimy wam. Kto waszym zdaniem wyglądał najlepiej, a kto powinien przed wyjściem spojrzeć w lustro jeszcze kilka razy?

Zdjęcia gwiazd z pokazu Bizuu zobaczycie tutaj >>>

Makijaż świecący w ciemności? Zobacz, jak zrobić go domowymi farbkami

Więcej o: