Reebok Classic ma nową ambasadorkę. Ariana Grande zaprojektuje kolekcję?

"Dangerous Woman" czyli Ariana Grande rozpoczęła właśnie długoterminową współpracę z Reebok Classic. Jak będzie wyglądać kooperacja wokalistki z czołową marką sportową?

Na razie drobniutka 24-latka wzięła udział w sesji wizerunkowej kolekcji jesienno-zimowej. Wkrótce Ariana Grande będzie mogła też sprawdzić się w roli projektantki - artystka weźmie udział w tworzeniu kolekcji marki Reebok skierowanych do nowego pokolenia trendsetterów.

Dlaczego marka sportowa wybrała właśnie Arianę Grande? Według Reebok Classic wokalistka to przede wszystkim wyjątkowa osobowość, pewna siebie i nieustraszona kobieta, która nie zmienia się, gdy gasną światła kamer. To właśnie jej szczera i autentyczna postawa skłoniły Reebok do wyboru artystki na ambasadorkę i współtwórczynię tego co, marka zaprezentuje w nadchodzącym roku.

Tak jak Reebok, stanowczo popieram tych, którzy nie boją się wyrażać siebie, podkreślają swoją indywidualność i przekraczają granice swoich możliwości. Przesłanie marki zachęcające do bycia pewnym siebie oraz ciągłego samodoskonalenia jest zgodne z tym, jak sama staram się żyć. Jestem zaszczycona, że mogę być ambasadorką firmy, której misją jest inspirowanie ludzi do stawania się najlepszą wersją siebie - tłumaczy Ariana Grande.

Jesteście ciekawi, co może zaprojektować artystka?

Więcej o: