Nowa kolekcja H&M. w kampanii Naomi Campbell, karaoke i nocne życie Tokio lat 80-tych [ZDJĘCIA]

Wygląda na to, że przed nami wielki powrót mody z lat 80tych. Przynajmniej w jesiennej kolekcji H&M. Zobaczcie, co trafi na sklepowe półki sieciówki.

Czego możemy spodziewać się po najnowszej kolekcji H&M? Przede wszystkim nawiązań do lat 80-tych i power dressingu. W ofercie sieciówki znajdziemy żakiety z poduszkami na ramionach, szerokie swetry czy krótkie puchówki. Oprócz dość odważnych krojów, marka proponuje nam także kolory i materiały, które zdecydowanie nie są dla każdego. Srebrne, lustrzane botki czy lakierowane spodnie to jedne z bardziej szokujących elementów, które nawiązują do mody sprzed trzydziestu lat. To samo dotyczy białych botków z czubem czy metalicznej kurtki puchowej.

Zobacz nową kolekcję H&M jesień 2017 - ZDJĘCIA

Nawiązania do lat 80-tych widoczne są także w filmie promującym kolekcję. H&M zabiera nas na podróż w czasie do tokijskiego klubu karaoke. Tam, w rytm hitu duetu Wham!, bierzemy udział w nocnej eskapadzie z Naomi Campbell i innymi modelkami. W spocie wystąpiły między innymi Adwoah Aboah, która już wielokrotnie współpracowała ze szwedzką marką czy Devon Windsor, którą zobaczymy także na tegorocznym pokazie Victoria's Secret.

Nowa kolekcja trafi do sklepów stacjonarnych i butiku internetowego już 21 września.