Local Heroes współpracuje z najbardziej znaną blogerką świata. Kolekcja już w sprzedaży

Kolekcja Local Heroes x The Blonde Salad trafiła właśnie do sprzedaży. Co znajdziemy w linii będącej współpracą najpopularniejszej blogerki świata i najbardziej znanej polskiej marki?

Local Heroes to bezdyskusyjnie jedna z najbardziej znanych i odnoszących największe sukcesy polskich marek. Nawet po odejściu jednej z założycielek, Arety Szpury, firma nie zwalnia tempa.

29 września, do sprzedaży trafiła kolekcja stworzona przy współpracy z najpopularniejszą blogerką modową świata - Chiarą Ferragni. Autorkę bloga (w zasadzie serwisu) The Blonde Salad, obserwuje ponad 10 milionów osób na Instagramie i ponad milion na Facebooku. W tym roku, została umieszczona na pierwszym miejscu listy influencerów modowych.

Kolekcja z Local Heroes nie jest pierwszą tego typu współpracą blogerki. W sklepie The Blonde Salad znajdziemy owoce projektów tworzonych z takimi markami jak Rebecca Minkoff, Elizabeth Arden, Superga czy nawet Giuseppe Zanotii.

Co znajdziemy w linii zaprojektowaną z polską firmą? Głównym elementem kolekcji są na pewno aksamitne kurtki puchowe z wyszytym napisem "Babe". Do wyboru mamy dwa kolory: czerwony i różowy. Dwie wersje kolorystyczne mają także spodnie dresowe. Oprócz ubrań, możemy kupić także trzy różne pary skarpetek we wzory.

Kolekcja Local Heroes x The Blonde Salad jest nieco droższa od zwykłej ofert marki. Za kurtki zapłacimy 200 euro, 80 euro za spodnie i 15 za skarpetki. Ubrania kupimy tylko na stronie Theblondesalad.com.

W galerii znajdziecie zdjęcia wszystkich elementów kolekcji >>>

Korektor zbiera ci się w zmarszczkach pod oczami? Rozwiązaniem jest stara sztuczka... drag queens

Więcej o: