Gwiazdy na pokazie Jemioła: młodzieżowa Olejnik, Frąckowiak w bieliźnie i pojedynek na różowe futerka

Łukasz Jemioł to teraz najgłośniejsze nazwisko w polskiej modzie. W środku zamieszania wokół swojej kolekcji ubrań i dodatków dla Rossmanna, projektant zorganizował pokaz i zaprosił na niego tłum celebrytów.

Łukasz Jemioł zaprezentował pełen przekrój popularnych trendów na jesień - od kraty, po zamaszysty aksamit i krwistą czerwień. Do tego tygla dorzucił jeszcze bardzo gruby sztruks w stylu PRLu i zgaszoną, ciemną panterkę. Ciekawa i zróżnicowana kolekcja została pokazana zaledwie na kilka dni przed rozpoczęciem sprzedaży (znacznie tańszej) linii "By Jemioł" w drogeriach Rossmann.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ - gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła jesień-zima 2017

Nieoczekiwanie, to właśnie płaszcz w niebiesko-szarą panterkę stał się najbardziej pamiętnym modelem z jesienno-zimowej kolekcji Jemioła. Wszystko za sprawą Magdaleny Frąckowiak, która ostatnio coraz więcej czasu spędza w Polsce. Top modelka zestawiła okrycie z... czarnym kompletem bielizny, kabaretkami i sukienką z siateczki (o ile sukienką można ją nazwać).

Magdalena FrąckowiakMagdalena Frąckowiak JACEK KURNIKOWSKI/AKPA

O ile płaszcz zakrywał trochę ciało modelki, po jego zdjęciu wyglądała już raczej osobliwie. Warto też zauważyć, że modelka wykorzystała ten pomysł na stylizację kilkakrotnie (np. tu) - zmienia się tylko stopień przejrzystości materiału.
Bardziej przekonująco wypadła równie odważna Renata Kaczoruk. Partnerka Kuby Wojewódzkiego postawiła na króciutką sukienkę z pajetkami od MMC i, mimo przezroczystości i dekoltu, wyglądała z klasą.

Najbardziej wpadły nam w oko stylizacje gwiazd ubranych (tym razem) dość spokojnie - Joanny Horodyńskiej w MMC, Kasi Sokołowskiej w welurach Jemioła czy Małgorzaty Sochy w wyrafinowanym granacie. Zaskakująco dobrze wyglądała również Paulina Smaszcz-Kurzajewska w bardzo zgranym komplecie (nowa stylistka?).

Paulina Smaszcz-KurzajewskaPaulina Smaszcz-Kurzajewska KAPIF.pl

Zaskoczyła nas za to Monika Olejnik (świetna sukienka, ciężkie kozaki) oraz nieprzewidziana potyczka różowych futerek (na szczęście sztucznych). Różne odcienie tego koloru wybrały Karina Kunkiewicz, Rebellook i Magdalena Antosiewicz, złośliwie zwana najstarszą blogerką. My zdecydowanie wolimy futerko w wersji awangardowej.

Magdalena Antosiewicz VS Rebellook. Po lewej wersja 'na bogato', z futrem PINKO za 2,3 tys. zł i przykrótką sukienką. Po prawej wersja awangardowa (H&M), w kolorze gumy balonowej na tle lakierowanej skóry.Magdalena Antosiewicz VS Rebellook. Po lewej wersja 'na bogato', z futrem PINKO za 2,3 tys. zł i przykrótką sukienką. Po prawej wersja awangardowa (H&M), w kolorze gumy balonowej na tle lakierowanej skóry. Kapif.pl

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ - gwiazdy na pokazie Łukasza Jemioła jesień-zima 2017