Erdem szyje dla księżnej Kate i Emmy Watson, teraz będzie w H&M. Znamy już ceny kolekcji [SPRAWDŹ]

Co zaprojektował Erdem Moralioglu dla H&M? Ulubiony projektant brytyjskiego dworu proponuje piękne kwiatowe nadruki i romantyczne kroje. Tym razem w osiągalnej cenie.

Kolekcja ERDEM dla H&M trafi do sprzedaży już 2 listopada. Suknie tego projektanta noszą księżna Catherine, Meghan Markle, Emma Watson czy Cate Blanchett. Teraz, po raz pierwszy w karierze, Erdem Moralioglu stworzył kolekcję w przystępnej cenie. Co ważne, już wiemy, że estetyka linii dla H&M nie będzie odbiegać od oniryczno-romantycznego stylu pokazów projektanta.

Zobacz także: Kim jest Erdem, ulubieniec brytyjskiego dworu, który stworzył kolekcję dla H&M?

ERDEM DLA H&M, KOLEKCJA DAMSKA - ZOBACZ ZDJĘCIA

Świat miał zobaczyć linię ERDEM dla H&M dopiero po pokazie w Los Angeles, jednak zdjęcia packshotowe wyciekły do sieci pod koniec września. Dzisiaj znamy już wszystkie ceny i wygląda na to, że jest to jedna z tańszych kolekcji tworzonych dla H&M przez projektanta. Bardzo subtelna, doskonale wpisuje się w trend noszenia kwiatowych nadruków także jesienią i zimą.

Zimowe kwiaty, na ogół na ciemnym tle, są nawet bardziej intrygujące (i eleganckie!) niż letnie łączki. Przypominają martwe natury holenderskich mistrzów, nadają kobiecie aury tajemniczości. Świetnie współgrają z wiktoriańskimi stójkami i koronkami. Tak można opisać luksusowe kreacje ERDEM, tak można określić ich tańsze odpowiedniki z H&M.

Towarzyszą im wysmakowane dodatki w stylu retro - delikatne kolczyki i broszki, torebki z fakturowanej skóry z zapięciem na złoty zatrzask. Do długiej sukni albo rozszerzanej spódnicy Erdem dla H&M warto dodać eleganckie czółenka z paseczkami i niskim obcasem. Całość tworzy uroczy zestaw, jakby z innej epoki, a na pewno - bardzo daleki od standardowej mody z sieciówek. Już nie możemy doczekać się 2. listopada...

ERDEM DLA H&M, KOLEKCJA DAMSKA - ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej o: