Płaszcze z dodatkiem wełny, skórzane botki i fajne jeansy. Nowości z kolekcji "premium" Lidla już w sklepach

Na jesień Lidl przygotował kolejną odsłonę linii Esmara Premium, czyli ubrań z materiałów lepszej jakości niż standardowa dyskontowa. W ofercie znalazły się np. płaskie botki z naturalnej skóry za 99 zł.

Marka odzieżowa Lidla, Esmara, eksperymentowała już z liniami lepszej jakości, oznaczonymi jako "premium". 9 października zadebiutowała kolejna, tym razem jesienna odsłona kolekcji.

Esmara Premium w Lidlu - ZOBACZ ZDJĘCIA kolekcji jesiennej

Oczywiście, w tej cenie nie dostaniemy czysto wełnianych żakietów i okryć wierzchnich, ale dyskont zadbał, żeby wszystkie tkaniny były miłe w dotyku i zawierały dodatek luksusu. I tak - płaszcze mają 24 proc. wełny, a kardigany 5 proc. kaszmiru. Buty za to wykonane są ze skóry naturalnej, a bluzki - z miękkiego modalu.

Zobacz także: nowa kolekcja torebek Wittchen w Lidlu

Esmara Premium na jesień - ceny i oferta

Widać, że nowa linia Esmara Premium przeznaczona jest głównie dla kobiet wykonujących pracę biurową. W ofercie znalazły się żakiety (2 wzory, 69,90 zł), spódnice ołówkowe (3 wzory, 39,99 zł) oraz bawełniane koszule (3 wzory, 49,99 zł). W biurowym kontekście sprawdzą się także płaszcze w klasycznych kolorach (119 zł), z których najciekawszy jest granatowy model z paskiem.

"Po godzinach" mogą przydać się za to kardigany za 49,99 zł oraz skórzane botki. Lidl oferuje aż pięć modeli płaskich butów - cztery czarne oraz jeden brązowy, ze sznurówkami i sprzączką na cholewce. Wszystkie botki wyceniono na 99 zł.

Esmara Premium w Lidlu - warto?

Jesienna linia Premium jest na tyle prosta, że rewolucji w modzie na pewno nie zrobi. Brak tu mocnych kolorów czy nawiązań do kluczowych trendów tego sezonu. Pozwala jednak na uzupełnienie bazy ubrań biurowych i codziennych, w bardzo niskiej cenie i przyzwoitej jakości. Lidl wraca np. z propozycją elastycznych dżinsów za 49,99 zł, podobnych do tych z linii Esmara by Heidi Klum. Niczego im nie brakowało, a kosztowały 30-50 zł mniej niż wersja z sieciówki.

Esmara Premium w Lidlu - ZOBACZ ZDJĘCIA kolekcji jesiennej

Więcej o: