Gwiazdy na premierze Erdem dla H&M: stylowa Socha, Kaczoruk w różu i białe kozaczki Jessiki Mercedes

Na zakupy dla VIPów kolekcji Erdem dla H&M przybyło całkiem szerokie grono gwiazd - od Agnieszki Woźniak-Starak aż do sensacji Snapchata, Angeliki Muchy.

Tuż przed pojawieniem się kolekcji specjalnej w sklepach H&M organizuje premierę dla VIPów. Bez czekania w kolejce w projekty Erdem mogły się wyposażyć gwiazdy, blogerzy, uczestnicy "Top Model" oraz przedstawiciele mediów. Dla zwykłych śmiertelników taka impreza to znakomita okazja, żeby zobaczyć, co sławy zgarniają z wieszaków, dla gwiazd - szansa, by zaprezentować nowe stylizacje na ściance.

Zobacz także: Erdem dla H&M - co naprawdę warto kupić? Obejrzałyśmy kolekcję z bliska i oceniamy

Film promujący kolekcję ERDEM x H&M - "The Secret Life of Flowers"

I tak - Magda Mołek chciała się pochwalić swoim nowym sportowym stylem (świetny strój w soczystej czerwieni), Małgorzta Socha - pokazać piękną plisowaną spódnicę, a Zuzanna Bijoch - zademonstrować, jak łączyć minisukienkę z ciężkimi botkami. Znacznie mniej udane były stroje Ewy Pacuły czy Karoliny Gilon (która chciała zaprezentować przede wszystkim dekolt).

Na zdjęciach z imprezy zobaczycie też aksamity Agnieszki Woźniak-Starak, oryginalną kurtkę Kasi Sokołowskiej oraz blogerki w kwiecistych sukniach, bardzo bliskich estetyce wieczoru. Do kreacji maxi Angelika Mucha (Littlemooonster96) dobrała lekkie sandałki, a Jessica Mercedes - białe botki na słupki. Ten kontrowersyjny dodatek na dobre już wrócił do mody i odzyskuje dawną pozycję.

Gwiazdy na zakupach VIP Erdem dla H&M - ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej o: