Ornamenty, perły i cekiny. Nowa kolekcja sukien ślubnych polskiej marki [ZDJĘCIA]

Polska marka Laurelle znana jest z seksownych, bogato zdobionych kreacji ślubnych. Kolekcja na sezon 2017/2018 nie odbiega od tego, do czego zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Są błyskotki, ciekawe fasony i ozdoby.

Najnowsza kolekcja Laurelle jak zawsze przyciąga uwagę seksownymi fasonami i delikatnymi, ale bogatymi ozdobami. Na sezon 2017/2018, marka przygotowała dwadzieścia projektów, jednak każdy z nich jest szyty na zamówienie, więc można je modyfikować.

Zdjęcia sukni zobaczycie tutaj >>>

W najnowszej linii zaprojektowanej przez Agatę Nivette, zobaczymy dużo głębokich dekoltów, cienkich ramiączek i przejrzystości. Jednak mimo dużej ilości odsłoniętego ciała, suknie w ogóle nie są wulgarne. Coś dla siebie znajdą tu zarówno wielbicielki prostoty i minimalizmu (Renee), klasyki (Julia) jak i trendów rodem z Instagrama (Nicole czy Karen).

Prosty makijaż powiększający oczy, który pasuje każdemu

Każda suknia jest dowodem na to, jak bardzo dba o szczegóły projektantka. Każda z nich ma w sobie charakterystyczny detal, który przyciąga naszą uwagę. Jest to chociażby kokarda na ramiączku modelu Odette czy dekolt sukienki Ginger.

Zdjęcia sukni zobaczycie tutaj >>>

Więcej o: