Świąteczna kampania H&M. Dużo czerni, błyskotek i gwiazda, której się nie spodziewacie [ZDJĘCIA]

Wraz z początkiem listopada, zaczęły pojawiać się już pierwsze zapowiedzi zimowych i świątecznych kolekcji. Jedną z pierwszych przygotował H&M. Twarzą kampanii została gwiazda, która w ogóle nie kojarzy się ze stylem marki.

Świąteczna kampania H&M utrzymana jest w czarodziejskim, baśniowym klimacie. Zdjęcia pokazują modeli i modelki w wesołym miasteczku zagubionym w ciemnym, zielonym lesie. Oprócz nich, w sesji udział wzięła także gwiazda specjalna. Jesienną kolekcję promowała na przykład Naomi Campbell, jednak tym razem szwedzka sieciówka wybrała gościa nie związanego aż tak ze światem mody. Główną gwiazdą jest... Nicki Minaj.

Zdjęcia kolekcji zobaczycie TUTAJ >>>

 

Raperka znana z, delikatnie mówiąc, kontrowersyjnego wizerunku, wystąpiła nie tylko w sesji, ale także w spocie promującym kolekcję. Póki co mogliśmy zobaczyć tylko kilkunastosekundową zapowiedź, jednak patrząc na zdjęcia, możemy mieć pewne podejrzenia co do reszty filmu. W krótkim fragmencie widzimy Minaj w zupełnie innym wydaniu niż to, do którego zdążyła nas już przyzwyczaić. Zamiast kolorowych włosów i wyzywającego stroju, Nicki ma na sobie zwykły sweter, naturalny makijaż. Wszystko dlatego, że gra... mamę. Spot pokazuje, jak ojciec, którego gra Jesse Williams, siada, aby opowiedzieć swojej córce opowiadanie na dobranoc. Na tym kończy się zapowiedź, ale wiemy, że sesja ma coś wspólnego z jego historią. Więcej zobaczymy 28 listopada.

Prosto z pracy idziesz na imprezę? Ten makijaż zrobi ogromne wrażenie, a zrobisz go w kilka minut

Oprócz kampanii, możemy zobaczyć też pierwsze zdjęcia produktów. W świątecznej kolekcji znajdziemy dużo czerni, czerwieni i szarości. Tym trzem podstawowym kolorom towarzyszy dużo najróżniejszych błyskotek, aplikacji i ciekawych dodatków.

Naszą uwagę przyciągnęły szczególnie grube i obszerne swetry, które wyglądają na idealne na zimę, dzięki szerokim golfom. Najciekawszymi elementami kolekcji są przede wszystkim ubrania z tiulem. Czarna długa sukienka ze złotymi naszyciami sprawdzi się na każdej zimowej imprezie a czarna bluza z przejrzystymi rękawami będzie ciekawą alternatywą na co dzień.

Coś dla siebie znajdą też odważniejsi wielbiciele mody. W kolekcji nie zabrakło złotej puchówki, czerwonej i mocno błyszczącej kurtki z kapturem czy czerwonego futerka (oczywiście sztucznego). Równie ciekawe są dodatki. W skład kolekcji wchodzą także bogato zdobione kolczyki w kształcie frędzli czy srebrne botki na niskiej szpilce.

Co sądzicie o zimowej kolekcji H&M? Zamierzacie coś kupić?

Zdjęcia kolekcji zobaczycie TUTAJ >>>

Więcej o: