Gwiazda "Top Model" brała ślub w sukni polskiej marki, teraz ją reklamuje. Kreacje - piękne!

22-letnia Ada Daniel doszła do ćwierćfinału 6. edycji "Top Model". Bez problemu odnalazła się w świecie mody i nadal pracuje w zawodzie. Teraz reklamuje Laurelle, markę, która uszyła suknię ślubną modelki.

Przed tobą wielkie wyjście? Dzięki temu trikowi, twój dekolt będzie wyglądać olśniewająco

Sukni ślubnej wcale nie musimy szukać w salonach z ofertą hiszpańskich marek. W Polsce nie brakuje doskonałych projektantek, które mają ogromny talent do bieli i koronek - warto wymienić choćby Gosię Baczyńską, Agatę Wojtkiewicz czy Agatę Nivette z Laurelle. Ta ostatnia promuje właśnie kolekcję 2017/2018, pełną charakterystycznych dla marki przezroczystości i aplikacji z kryształków.

Ada Daniel w sukniach ślubnych Laurelle z kolekcji 2017/18 - ZOBACZ ZDJĘCIA

W lookbooku kolekcji ślubnej Laurelle oglądamy Adę Daniel, jedną z bardziej charakterystycznych finalistek "Top Model 6". Mimo młodego wieku i dziewczęcego wyglądu Ada miała już synka i ślub cywilny, szykowała się do ceremonii kościelnej. Ślub wzięła właśnie w odważnej kreacji Agaty Nivette.

Co ważne, tej wyjątkowo dojrzałej absolwentce "Top Model" udało się przygodę z programem przekuć w zawód. Jako podopieczna krakowskiego oddziału AS Models (ta sama agencja pracuje m. in. ze słynną Julią Banaś), Daniel nie narzeka na brak zleceń.

Jeśli podobała Wam się suknia ślubna modelki, koniecznie zobaczcie nowe propozycje Laurelle. Wiele z nich oparta jest na hollywoodzkim koncepcie "naked dress" (czyli tzw. nagiej sukienki), inne są bardziej klasyczne i skromne. Wszystkie wyróżniają się wyrafinowanymi detalami i luksusowymi, ręcznie naszywanymi, ozdobami.

Ada Daniel promuje suknie ślubne Laurelle z kolekcji 2017/18 - ZOBACZ ZDJĘCIA

Więcej o: