Pokaz Victoria's Secret w Shanghaju - mamy pierwsze zdjęcia. Na widowni... polskie blogerki i Jędrzejczyk

Aniołki paradują w satynowych szlafrokach i kręcą loki, Jessica Mercedes i Maffashion urządzają sobie "selfie safari", a Joanna Jędrzejczyk wspiera Adrianę Limę - tak wyglądają kulisy najsłynniejszego pokazu świata.

Po raz pierwszy doroczny pokaz Victoria's Secret odbywa się w Szanghaju, z dala od amerykańskiej siedziby marki, za to w samym środku chłonnego azjatyckiego rynku. Zaśpiewają Harry Styles i Miguel, a gwiazdą specjalną będzie Olivier Rousteing z Balmain. Młody projektant stworzył limitowaną kolekcję bielizny - to pierwsza w historii współpraca Victoria's Secret z luksusowym domem mody. (ZOBACZ ZDJĘCIA)

Bielizna od Victoria's Secret to legenda. Na czym polega fenomen tej marki?

Olivier Rousteing z Aniołkami Adrianą Limą i Lily AldridgeOlivier Rousteing z Aniołkami Adrianą Limą i Lily Aldridge Matt Winkelmeyer / Getty Images for Victoria's Secret

Pokaz Victoria's Secret - ZDJĘCIA ZZA KULIS

Na miejscu są już polskie blogerki - Maffashion i Jessica Mercedes, które miały okazję wślizgnąć się na backstage i przeprowadzić krótkie rozmowy z Aniołkami. Czasu było mało, ale wystarczyło na krótkie relacja na Snapie i Instagramie. Na pokaz dotarła także Joanna Jędrzejczyki. Była mistrzyni UFC przyjaźni się z Adrianą Limą i prawdopodobnie przyjechała do Szanghaju na specjalne zaproszenie modelki.

Retransmisję pokazu Victoria's Secret w Polsce zobaczymy tylko na kanale TLC (6 stycznia), wcześniej będziemy mogli podziwiać projekty Balmain, kolekcję główną i PINK oraz zbudowany z kamieni szlachetnych Champagne Night Fantasy Bra tylko na zdjęciach. Ten ostatni zaprezentuje brazylijski Aniołek VS Lais Ribeiro, a jego wartość obliczono na 2 miliony dolarów.

 

Na razie udostępniamy zdjęcia zza kulis pokazu Victoria's Secret, a wkrótce pokażemy pełną relację z wybiegu. Bądźcie czujni!

KULISY POKAZU VICTORIA'S SECRET

Więcej o: