Świąteczna kampania Reserved naszpikowana gwiazdami. Jedną z nich jest Irina Shayk

Takiej akcji promocyjnej w Polsce jeszcze nie było. Świąteczną kolekcję sieciówki reklamują światowe gwiazdy modelingu.

Prosto z pracy idziesz na imprezę? Ten makijaż zrobi ogromne wrażenie, a zrobisz go w kilka minut

Do świąt Bożego Narodzenia zostało niewiele ponad miesiąc. W związku z tym, kolejne marki odzieżowe promują swoje zimowe kolekcje i projekty stworzone specjalnie z myślą o czasie świąteczno-sylwestrowym.

Zdjęcia z kampanii Reserved zobaczycie tutaj >>>

Reserved podeszło do sprawy z rozmachem. W ramach globalnej kampanii przygotowany został film, w którym wystąpiły znane modelki oraz internetowi influencerzy z Polski, Niemiec, Rosji i Wielkiej Brytanii. Są to między innymi Marta Dyks, Zuzanna Bijoch, ale także brytyjski youtuber Marcus Butler czy rosyjska dj-ka Karina Istomina. Póki co zobaczyć mogliśmy tylko kulisy powstawania spotu na Instagramie marki.

Opublikowano także kilka zdjęć z sesji zdjęciowej zrobionej przez Maćka Kobielskiego. Udział wzięły w niej największe twarze modelingu. Główną gwiazdą całej kampanii jest zdecydowanie Irina Shayk, która wystąpiła w towarzystwie Jona Kortajarena, znanej Polakom głównie z reklam H&M Adwoah Aboah oraz Jourdan Dunn.

 

Oprócz filmu i sesji zdjęciowej, biorący udział w kampanii influencerzy, nagrają krótkie pocztówki wideo, które będą publikowane w Social Mediach Reserved.

Gwiazdy i influencerzy promują świąteczną kolekcję, która powinna pojawić się w sklepach Reserved już niedługo.

Zdjęcia z kampanii Reserved zobaczycie tutaj >>>

Więcej o: