Afterparty po pokazie Victoria's Secret: modelki, polskie blogerki i... chińska policja [ZDJĘCIA]

Tegoroczny pokaz Victoria's Secret był największy w historii marki. Niestety, przez wybraną lokalizację, nie obyło się bez małych skandali. Także podczas after party.

Bielizna od Victoria's Secret to legenda. Na czym polega fenomen tej marki?

Pokaz Victoria's Secret to zdecydowanie jedno z najważniejszych, ale także największych wydarzeń w świecie mody. Co roku po wybiegu przechodzą sławne modelki o idealnych ciałach i ambasadorki bieliźnianej marki.

Zdjęcia gwiazd na afterparty zobaczysz TUTAJ >>>

Organizatorzy tegorocznego sekretnego pokazu Victoria's Secret nie mieli prostego zadania. Wydarzeniu, które miało miejsce w Szanghaju towarzyszyły liczne problemy. Nie dojechała Gigi Hadid, która miała być gwiazdą wybiegu. Modelka nie dostała chińskiej wizy, przez co nie mogła wjechać do kraju. To samo spotkało także kilka innych dziewczyn mających zaprezentować bieliznę, a także Katy Perry, która miała zaśpiewać podczas pokazu.

Okazuje się, że bez problemów nie obyło się także podczas afterparty. Co roku po pokazie odbywa się huczna impreza, na którą zaproszeni są starannie wyselekcjonowani goście. Są to przede wszystkim modelki oraz gwiazdy występujące podczas wydarzenia. Na zdjęciach z afterparty możemy zobaczyć między innymi Adrianę Limę, Alessandrę Ambrosio czy Bellę Hadid. Oprócz nich pojawili się także projektant Olivier Rousteing i piosenkarz Miguel. Na tegorocznym przyjęciu pokazały się też polskie blogerki - Jessica Mercedes i Maffashion, które przyleciały do Chin na zaproszenie marki.

W tym roku goście nie nacieszyli się zabawą zbyt długo, ponieważ afterparty potrwało niecałe trzy godziny. Tuż przed północą, do budynku, w którym odbywała się impreza Victoria's Secret, weszła szanghajska policja z nakazem natychmiastowego zakończenia wydarzenia.

Zdjęcia gwiazd na afterparty zobaczysz TUTAJ >>>

ZOBACZ TAKŻE:

W Chinach odbył się największy pokaz w historii Victoria's Secret. Zdjęcia z wybiegu

Pokaz Victoria's Secret w Shanghaju - mamy pierwsze zdjęcia zza kulis. Na widowni... polskie blogerki i Jędrzejczyk

Więcej o: