Minimalistyczna biżuteria, tworzona ręcznie w warszawskiej pracowni... Znasz projekty Kasi Wójcik?

Kojarzycie biżuterię Kasi Wójcik, wielbicielki prostych, geometrycznych form i nieco chropowatych faktur? Projektantka promuje nową kolekcję "Balance", która sprzedaje się jak świeże bułeczki.

Wiele modeli z pięknej kolekcji "Balance" od Kasi Wójcik jest chwilowo niedostępnych. Zostały wykupione w gorączce świątecznych zakupów - proste i wykonane ze szlachetnych materiałów, idealnie nadają się na elegancki prezent. Z uzupełnieniem zapasów nie będzie łatwo - wszystkie ozdoby tworzone są ręcznie przez samą projektantkę w jej warszawskiej pracowni.

Wójcik to młoda projektantka biżuterii po łódzkim ASP, "Balance" jest jej czwartą autorską kolekcją. Wszystkie łączyła wierność szlachetnym kruszcom i fascynacja geometrycznymi formami. Ta aktualna kręci się wokół koła... Trójwymiarowe formy ze złotych lub srebrnych kółek udowadniają, że ten podstawowy kształt wcale nie jest nudny. Nie znajdziecie tu prostych kolczyków-kół, a raczej mylące oko architektoniczne "szkielety".

"Balance" promują wysmakowane, "rozbielone" zdjęcia Justyny Dudek (ZOBACZ ZDJĘCIA). Oglądając je, nie przegapcie pierścionka Balance n1 - to prawdziwy majstersztyk.

Zobacz także:

Prosto z pracy idziesz na imprezę? Ten makijaż zrobi ogromne wrażenie, a zrobisz go w kilka minut

Więcej o: