Wystylizuj się na pin-up girl i zgarnij nagrody

Sklep internetowy Restyle ogłasza konkurs na najlepszą stylizację pin-up!

Jeśli interesujecie się modą i stylizacją, chcecie pokazać innym swoje pomysły, a przy okazji wygrać bardzo oryginalne nagrody, podejmijcie wyzwanie i weźcie udział konkursie zorganizowanym przez sklep internetowy Restyle . Od 6 listopada do 4 grudnia nadsyłajcie zdjęcia swoich stylizacji pin-up. Pokażcie, czym dla Was jest ten styl, jak go rozumiecie i jak chcecie pokazać go innym. Organizatorka konkursu i właścicielka sklepu, Ewelina, liczy na Waszą kreatywność i pomysłowość, którą nagrodzi niecodziennymi upominkami.

Zdobywczyni pierwszego miejsca będzie mogła wybrać cztery dowolne produkty z określonych kategorii, ponadto otrzyma piękny koronkowy wachlarz. Laureatki miejsca drugiego i trzeciego także otrzymają oryginalne nagrody, a dodatkowo trzy osoby zostaną uhonorowane bonami do wykorzystania w sklepie o wartości 40 złotych. Wszystkie uczestniczki konkursu otrzymają 5% zniżkę na zakupy w sklepie Restyle Konkurs organizowany jest wspólnie z dwiema blogerkami, które zasiądą w jury i będą wspólnie wybierać najlepsze stylizacje. Autorkę jednego z najbardziej wpływowych blogów modowych, Banana Blox oraz miłośniczkę stylu retro Vintage Girl .

Sklep Restyle powstał w czerwcu 2009 roku z fascynacji modą łączącą klimaty pin-up/cabaret/gothic.

Na polskim rynku brakowało sklepu z asortymentem odzwierciedlającym moje modowe zainteresowania. Postanowiłam sama stworzyć coś, co sprosta moim oczekiwaniom i przy okazji będzie źródłem dochodu" - tłumaczy właścicielka sklepu, Ewelina.

Szczegółowy regulamin oraz wszystkie informacje na temat konkursu znajdziecie na stronie www.pinup.com.pl

Więcej o: