Street trend - pamiątkowy naszyjnik

Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Naszyjnik zrobiony z figurek wieży Eiffla zrobił niesamowite wrażenie na uczestnikach Paris Fashion Week.

Zdjęcie kobiety z paryskim naszyjnikiem zachwyciło Internautów. Dodatek został zrobiony z kilkunastu figurek znanej, francuskiej wieży, które można znaleźć w każdym sklepie z pamiątkami w stolicy Francji. Wystarczyło je zawiesić na metalowej kolii, by uzyskać niesamowity efekt . Prosty, a zarazem zaskakujący. Awangardowy, ale w pewien sposób elegancki . Niezwykle oryginalny .

Ten naszyjnik bardzo przypomina ozdoby z najnowszej kolekcji Jean-Charlesa de Castelbajaca na wiosnę/lato 2011 . Marokański projektant znany jest z przenoszenia symboli popkultury do mody, jak choćby postaci z popularnej kreskówki "South Park" , czy klocków LEGO . Tym razem kreator wykorzystał jedną z najbardziej charakterystycznych budowli świata i stworzył z niej niesamowite naszyjniki. Ozdoby ze starych zegarków nie są niczym nowym. Wcześniej zaprezentowali je Włosi w kolekcji D&G na jesień/zimę 2009/2010.

Projekt: Jean-Charles de Castelbajac (wiosna/lato 2010/2011)Projekt: Jean-Charles de Castelbajac (wiosna/lato 2010/2011) www.jc-de-castelbajac.com

Taki naszyjnik można bardzo łatwo zrobić . Wystarczy kupić kilkanaście identycznych breloczków, figurek, czy zawieszek i nawlec je na łańcuszek, czy metalowy drut zakończony zapięciem. To doskonały i tani sposób na ciekawą ozdobę .

Więcej o: