Bądź modna jesienią: skandynawskie wzory

W ramach wspólnej akcji z eBay.pl zaprosiliśmy do współpracy blogerkę Fashioneria, która przygotowała specjalnie dla Was przewodnik po najważniejszych trendach sezonu! Nadszedł czas na piąty artykuł. Tym razem bierzemy pod lupę skandynawskie wzory.

Kierunek : Skandynawia

To destynacja nie tylko podróżnicza, ale przede wszystkim modowa. Zwracamy się ku krajom nordyckim, Laponii i mroźnym fiordom. Zakładamy sweter i akcesoria w skandynawskim stylu, które są hitem tego sezonu!

Swetrzyska czy budrysówki w norweskie wzory kojarzone zazwyczaj z górami i zimą, tej jesieni opanowują ulice miast. To połączenie przeszłości i przyszłości. Komiczne kiedyś swetry z reniferami, futrzane nauszniki czy wielkie wełniane rękawice dziś zyskują wymiar najpopularniejszego trendu sezonu.

Projektanci chętnie sięgają po motywy pochodzące z kraju Wikingów i interpretują je na własny sposób. W największym stopniu wzory skandynawskie zostały wykorzystane przez duet Dolce&Gabbana , którzy dla marki D&G stworzyli innowacyjny klimat Skandynawii. Tu już nie chodzi o czapy, szale czy po prostu swetry. Projektanci zrobili krok dalej i stworzyli kombinezony, body, szorty i kobiece sukienki bogate w norweski "szlaczki". Subtelne nawiązanie do tematu zauważamy także u Marca Jacobsa , który obok stylu retro prezentuje luźne swetry oraz sukienki do pół łydki w zimowe wzory. Francuski mistrz łączenia stylów, Jean Paul Gaultier, również nie pozostaje obojętny. W swojej kolekcji, pełnej przepychu i folkowego klimatu, zarezerwował miejsce dla skandynawskiej kamizelki z futerkiem i czarno-białych zakolanówek.

Podążający za trendami serwis ebay.pl jest kopalnią ubrań i akcesoriów w skandynawskie desenie. Mroźne dni przestaną być tak zimne, gdy wskoczymy w ciepły, wełniany i długi sweter. Amatorki zabaw śnieżnych mogą wybrać legginsy, sukienkę lub bardzo modne ocieplacze, które zsuwamy na buty. Chłodna jesień w mieście? Koniecznie zakładamy czapkę, rękawiczki i skarpety okraszone norweskim szlaczkiem.

eBay.pleBay.pl eBay.pl Wszystko ebay.pl: czerwone rękawiczki , biało-czarny sweter , czerwony golf , długi sweter , czapka , ocieplacze na nogi , sukienka , brązowe legginsy , biało-czarne legginsy , buty , skarpety .

Jak nosić takie wzory? Tak charakterystyczne ubrania i dodatki najlepiej połączyć z neutralną bazą. Biały t-shirt pod sweter czy proste dżinsy idealnie zgrają się ze skandynawskim deseniami. Ta sama zasada odnosi się do makijażu: make-up "no-makeup" , a do tego naturalne, rozpuszczone włosy.

FashioneriaFashioneria Fashioneria

Fashioneria

KONKURS: Bądź modna jesienią

Więcej o: