Anja i Sasha - zachwycają czy już nudzą?

Zdjęcie nierozłącznej pary, Anji i Sashy pojawiło się na okładce lutowego Vogue Russia, a Internauci podzielili się na dwa zespoły - fanów i przeciwników.

Krytyka okładki nie dotyczy wyłącznie Anji i Sashy , ale zbyt dużej ilości tekstu, kiepskiej grafiki i stylistyki, która nie pasuje do Vogue'a a do plotkarskiej gazety o gwiazdach . Pojawiają się głosy, że od momentu, gdy Victoria Davydova została redaktor naczelną wiele osób przestało kupować rosyjskie wydanie Vogue'a. W dodatku Vogue Russia stracił na statusie i jest porównywany do portugalskiej, czy tajwańskiej edycji.

Jednak pojawiło się również dużo głosów krytykujących Anję i to, że już nudzi ich zbyt częste pojawianie się na okładkach magazynów, w kampaniach reklamowych itd. Polka jest dosłownie wszechobecna (w sezonie w/l 2011 zobaczymy ją m.in. Lacoste, Gap, Giuseppe Zanotti, Fendi, DKNY) i niektórych zaczyna to już męczyć. W dodatku ostatnio cały czas pojawia się z narzeczonym i to nie tylko na oficjalnych spotkaniach, ale i w reklamach, czy sesjach. Ostatnio zakochana para wzięła udział w kampanii perfum DKNY , a teraz w sesji do lutowego numeru Vogue Russia. Zobaczcie zdjęcia zakochanej pary - GALERIA !

Co o tym sądzicie ? Anja i Sasha nadal Was zachwycają a może już "męczą"?

Anja i Sasha:
Więcej o: