Andrej Pejic jest gotowy zmienić płeć

Największa sensacja ostatnich miesięcy, Andrej Pejic nie przestaje zaskakiwać. Ostatnio powiedział, że mógłby zmienić płeć, gdyby otrzymał ofertę współpracy od jednej ze znanych firm.

Model o kobiecej urodzie nie ukrywa swojej kobiecej strony . Nie przeszkadzają mu też damskie stroje, które prezentuje - wręcz przeciwnie, doskonale się w nich czuje. Andrej świetnie naśladuje płeć piękną i kokietuje z naturalnością godną pozazdroszczenia. Jego swoboda we wcielaniu się w kobietę sprawiała, że wiele osób zastanawiało się, czy nie chciałby zmienić płci. To pytanie padło podczas jednego z wywiadów na paryskim tygodniu mody.

Tak, gdyby zaproponowano mi kontrakt Vicotria's Secret. - powiedział Andrej w wywiadzie dla Telegraph. - "Nie wyobrażam sobie innej drogi. Ale, w tym momencie, czuję się dobrze z tym, kim jestem."

Co na to zarząd Victoria's Secret ? Czy w ogóle rozważy wypowiedź Andreja? Nie sądzę, ale wyobrażacie sobie taką sytuację - Andrej, który teraz jest nazywany "seksbombą bez biustu " poddaje się operacji zmiany płci, a po długotrwałej kuracji zostaje jednym z aniołków VS i wychodzi najpopularniejszym, światowym show.

Andrej Pejic - Zeit MagazineAndrej Pejic - Zeit Magazine fot. skan

Naszym zdaniem, gdy Andrej zmieni płeć przestanie być takim fenomenem . Swoja popularność zawdzięcza temu, że jest nietypowy . Jest mężczyzną, ale ma wygląd kobiety dzięki czemu może stać się uniwersalnym modelem przyszłości wcielającym się w różne role, jak kameleon. Co Wy o tym sądzicie?

Andrej Pejic - uniwersalny model przyszłości >>

Andrej Pejic w sukienkach - przesada? >>

Andrej Pejic - model o wyglądzie kobiety >>

Andrej:
Więcej o: