Wystawa Start!Foto! i konkurs dla fotografów mody

Wrocławski festiwal aTak Mody rozkręca się na dobre. Po bloku poświęconym trendom eko, pod lupę organizatorzy biorą fotografię "fashion". I żeby nie tylko teoretyzować, zapraszają do odwiedzenia świetnej wystawy i udziału w konkursie.

Wystawa "Fotofashion" została otwarta 8 marca , a będzie można ją odwiedzać do końca festiwalu. Na ekspozycję składa się 66 zdjęć ponad 35 autorów, pracujących zarówno dla polskich, jak i zagranicznych domów mody i prestiżowych magazynów. "Fotofashion" to unikalny zbiór wielkoformatowych zdjęć z pokazów mody, kampanii reklamowych, a także fotografie nigdzie dotąd niepublikowane, będące pracami własnymi artystów - m.in.: Roberta Wolańskiego, Jacka Poremby, Wojtka Wieteski oraz Marii Przybysz pracującej dla domu mody Chanel.

Równolegle z wystawą wystartował też konkurs na najlepsze zdjęcie o tematyce "fashion". Rywalizacja będzie prowadzona w dwóch kategoriach - dla zawodowców i amatorów. Prace konkursowe będą zbierane przez cały miesiąc, a autora najlepszego zdjęcia czeka zaproszenie do sfotografowania pokazu mody Macieja Zienia . Zgłoszenia w postaci fotografii należy przesyłać w wersji elektronicznej na adres: foto@renoma-wroclaw.pl .

W galerii zaś znajdziecie kilka zdjęć przynależnych do wrocławskiej ekspozycji "Fotofashion". Gorąco polecamy!

Więcej o: