Mamy zdjęcia najnowszej kolekcji marki Sienny Miller!

Pojawiła się nowa kolekcja zaprojektowana przez siostry Miller dla ich marki Twenty8Twelve. Sprawdźcie co zaproponowały na wiosnę i lato 2011!

Marka Twenty8Twelve to efekt kreatywności i przedsiębiorczości uznanej aktorki Sienny Miller i jej siostry, która studiowała projektowanie w Central St. Martins. Znane nazwisko, wyczucie stylu i umiejętności dały fantastyczny efekt, o którym wypowiedziała się kiedyś redaktor mody z "The Guardian UK" - Jess Cartner-Morley:

Twenty8Twelve to esencja istoty bycia cool i nowoczesny londyński sposób ubierania - zręczne krawiectwo, rockowy szyk i romantyczne detale w stylu vintage.

Alexandra Shulman - redaktor brytyjskiego "Vogue'a" - po obejrzeniu jednej z kolekcji sióstr, napisała:

To było dokładnie to, czego oczekiwaliśmy - w sam raz dla rockowych lasek: łatwa w noszeniu, nieco romantyczna i bardzo sexy.

Jeśli jesteście zachęcone opiniami i ciekawi Was, co uwielbiana za styl Sienna zaprojektowała wraz siostrą do kolekcji na wiosnę i lato 2011 , koniecznie obejrzyjcie obszerny lookbook w GALERII !

Savannah Miller i Sienna Miller promują swoją markę Twenty8TwelveSavannah Miller i Sienna Miller promują swoją markę Twenty8Twelve fot. East News

Więcej o: